رزومه پرو

جاب آفر امارات + شرایط و مدارک مورد نیاز کار در امارات

یکی از روش های مهاجرت به خارج از کشور، استفاده از ویزا های کاری یا جاب آفر بوده که می توانید بدون پرداخت هزینه و سرمایه لازم مهاجرت نمایید. با ما همراه باشید تا به بررسی جاب آفر امارات و شرایط کاری این کشور بپردازیم.

دلایل استقبال مهاجران از دبی

دبی یکی از شهر های مناسب برای مهاجرت و سفر های کاری بوده و آمار و ارقام اشتغال در این کشور نشان دهنده پیشرفت اقتصادی در این کشور است. ۹۰ درصد جمعیت مهاجران این کشور برای کار و درآمد به این کشور مهاجرت کرده و به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند. کشور امارات به دلیل نزدیکی آن به کشور ایران و نزدیکی فرهنگ آن برای مهاجرت گزینه مناسبی بوده و می توانید در صورت داشتن رزومه و مدارک مورد نیاز اقدام به مهاجرت و کاریابی در کشور امارات نمایید.

مشاغل مورد توجه در کشور امارات

کشور امارات توریستی بوده برای شغل های مختلفی کار  و جاب آفر امارات وجود دارد. بسیاری از افرادی که بدون سرمایه قصد مهاجرت دارند، می توانند در مشاغل مدیریتی، مشاغل حسابداری، منابع انسانی، حوزه هوش مصنوعی، برنامه نویسی، پزشکی، پرستاری، خرده فروشی، تخصص در رسانه های اجتماعی و بازاریابی و غیره فعالیت داشته باشد.

تسلط به زبان انگلیسی اهمیت بسیار بالایی برای متقاضیان کار در این کشور دارد. برای اینکه بتوانید آسان تر اقدام به مهاجرت کاری به امارات و یافتن کار در امارات و دبی نمایید، می توانید با کارشناسان مجموعه رزومه پرو در ارتباط باشید.

انواع ویزا برای کاریابی و فعالیت در امارات

اگر تا به حال از طریق فضای مجازی کار مرتبط با تخصص خود را پیدا نکرده اید، می توانید به صورت حضوری به کشور امارات سفر کرده و در مدت زمان محدودی اقدام به جستجوی فعالیت مربوط به خود نمایید. در این زمان می توانید از ویزا های توریستی یا ویزای فرودگاهی استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که این ویزا فقط برای گردش و جستجوی کار بوده امکان فعالیت های اقتصادی در کشور امارات را نخواهید داشت. اما با اقدام به اخذ جاب آفر امارات از طریق رزومه پرو می توانید از اتلاف سرمایه خود نیز جلوگیری کنید.

ویزای دانشجویی در امارات

بسیاری از افراد برای تسهیل فعالیت در کشور امارات اقدام به مهاجرت تحصیلی می نمایند. می توانید با ویزای دانشجویی خود به تحصیل و در کنار آن به اشتغال پاره وقت از طریق استفاده از جاب آفر امارات بپردازید. پس اگر قصد تحصیل و فعالیت اقتصادی دارید، می توانید از طریق ویزای دانشجویی اقدام نمایید.

بسیاری از افراد با داشتن رزومه کاری برای مهاجرت می توانند جاب آفر مناسبی در کشور امارات داشته باشند. برای تسهیل در یافتن جاب آفر دبی، کار در دبی و مهاجرت کاری به امارات می توانید رزومه خود را ارائه کرده و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان متخصص مجموعه رزومه پرو در ارتباط باشید.

ویزای طلایی امارات

کشور امارات به مهاجران پاسپورت ارائه نمی‌ کند ولی می توانید با دریافت اقامت از حق شهروندی خود در این کشور استفاده نمایید. می توانید با دریافت ویزای طلایی در امارات به تحصیل یا فعالیت اقتصادی پرداخته و پس از آن از اعتبارات خود استفاده نمایید. ویزای طلایی برای سرمایه گذاران، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کسانی که به دنبال کار در امارات هستند بهترین گزینه محسوب می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جاب آفر دبی، کار در دبی، مهاجرت کاری به امارات و رزومه کاری برای مهاجرت، با ما همراه باشید.

جاب آفر امارات

پرداخت حقوق در دبی

پرداخت حقوق در کشور امارات در سه روش کلی انجام می شود. روش اول به صورت ساعتی بوده و هر چقدر بیشتر در تایم های کاری فعالیت کنید، حقوق بیشتری دریافت می کنید. دسته دوم حقوق ماهیانه بوده که هر ماه به صورت ثابت حقوقی را دریافت می کنید. دسته سوم کار به صورت پروژه‌ای بوده و حتی می توانید به صورت دورکاری فعالیت های مدنظر خود را انجام دهید. جاب آفر امارات در واقع راهی برای پیدا کردن شغل دلخواه شما با شرایط ویژه است.

هزینه ویزا های ورود به کشور امارات

برای اینکه اقدام به مهاجرت یا سفر جهت جستجوی کار نمایید، باید ویزای مناسب را دریافت نمایید. دریافت ویزا هزینه ‌های مختلفی داشته و می‌توانید با پرداخت هزینه آن را استفاده نمایید. ویزا های کاری در کشور امارات به صورت کوتاه مدت 14 روزه، ۳۰ روزه، ۶۰ روزه، ۹۰ روزه و بلند مدت ارائه می شود. همچنین ویزا های ۵ ساله و ۱۰ ساله نیز وجود داشته که باید سرمایه گذاری بالایی داشته باشید. می توانید با توجه به نوع ویزای خود حدود ۱۹۰ الی 1000 دلار پرداخت نمایید.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از تمام شرایط جاب آفر امارات و تنظیم یک رزومه کاری حرفه ای از کارشناسان رزومه پرو کمک بگیرید تا سفر کاری بی دغدغه ای را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متقاضی محترم، لطفا برای قطعی کردن سفارش خود و انجام مصاحبه اولیه با دفتر ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌‌توانید از طریق تلگرام یا وتساپ با ما در ارتباط باشید.