درباره ما

فلسفه وجودی ما

درباره ما اگر بخواهید بدانید، سال ۱۳۸۹ ما اولین تجربه کاری خود را در زمینه ارائه راهکار‌های منابع انسانی‌ در کشور انگلستان شروع کردیم.

مخاطبان ما عموما دانشجویانی بودند که پس از فارغ التحصیلی قصد ورود به بازار کار انگلستان را داشتند. به مرور زمان روند ورود به بازار کار در فضای بین الملل را تجربه کردیم و متوجه یک سری تکنیک‌ های روانشناختی در فرایند کاریابی شدیم. پس از آن در سال ۱۳۹۵ در تهران کار خود را آغاز نموده و به عنوان اولین شرکت Career Development Institute در ایران خدمات کاملا منحصر به فرد خود را با تجربه قبلی‌ طراحی، ارزیابی و به هموطنان خودمان ارائه نمودیم. 

خدمات رزومه پرو

تفکری که سالها با ما همراه بوده این است که هر شخص، توانایی‌های مختص خودش را دارد که باید بتواند این توانایی‌ها را عرضه کند. سپس علاوه بر شناخت مباحث شغلی‌، به دلیل اشتیاق فراوان سعی‌ کردیم تا حد امکان با راهکار‌های سازمانی (Enterprise Solutions) آشنا شویم و بتوانیم علاوه بر اشخاص، به سازمان‌ها کمک کنیم تا بتوانند در فضای بین الملل خود را به حرفه ای‌ترین حالت پرزنت کنند.

ما متعهد هستیم که با ارائه خدمات با کیفیت به مراتب بالاتر از آنچه که در کشور‌های اروپایی در حال حاضر ارائه می شود، به افراد و مشاغل کمک کنیم تا به اهداف خود دست یابند. ما، اهمیت برجسته شدن در بازار کار شلوغ را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما خدمات مربیگری حرفه ای و رزومه سازی شخصی و منحصر به فرد را ارائه می دهیم که متناسب با مهارت ها، تجربه و اهداف شغلی هر فرد است.

تیم ما متشکل از مربیان حرفه ای با تجربه و متخصصان منابع انسانی با شما همکاری خواهند کرد تا نقاط قوت شما را شناسایی کنند، مهارت های شما را افزایش دهند و رزومه ای تخصصی و بسیار قوی ایجاد کنند که دستاوردهای شما و یا سازمان شما را به نمایش بگذارد و شما را در مسیر موفقیت آمیز قرار دهد.

ماموریت ما

ماموریت واحد و مهم ما توانمند سازی افراد برای کسب شغل مورد نظر و همچنین ارتقاء در کسب و کار فعلی یک سازمان از طریق خلق رزومه حرفه ای کاری و شرکتی و انجام مکاتبات موثر با شرکت ها و سازمانهای دیگر بمنظور شناخته شدن هرچه بیشتر در فضای کسب و کار می باشد. ما بیشترین تلاش خود را در برداشتن قدمهای موثر در زندگی افراد میکنیم چرا که ارتقاء و ایجاد ارزش در زندگی کاری مشتری هایمان یکی از اهداف بزرگ ماست.

هدف اصلی خدمات ما این است که شخص بتواند در جامعه کسب و کار بدرخشد چرا که در مراحل بعدی خواهد توانست جایگاه مناسبی برای خود چه در داخل و چه در خارج از کشور ایجاد کند.

ما به ارائه خدمات مربیگری حرفه ای با کیفیت بالا، ساخت رزومه، طراحی وب سایت، و خدمات ساخت رزومه شرکت می پردازیم که به مشتریان ما کمک می کند در بازارهای مربوطه خود برجسته شوند. تلاش می‌کنیم راه‌حل‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای را ارائه دهیم که نیازهای منحصربه‌فرد هر فرد و کسب‌وکاری را که به آن خدمت می‌کنیم، برآورده کند و در عین حال بالاترین استانداردهای حرفه‌ای بودن و یکپارچگی را حفظ کند.

ارزش ها

رویکرد مشتری محور

ما متقاضیان خود را در اولویت قرار می دهیم. تلاش می کنیم راه حل های شخصی سازی شده ارائه دهیم که نیازهای منحصر به فرد آنها را برآورده کند.

صداقت و شفافیت

از ابتدای کار تا انتها، متقاضیان ما در جریان تمامی‌ مراحل کار با ما قرار می‌‌گیرند و تمامی‌ پروسه‌ها به صورت شفاف پیش می‌‌رود. علاوه بر این، متقاضی از ما آموزش‌های لازم را به طور کامل دریافت می‌کند.

بهبود مستمر

تیم ما به واسطه مطالعه و کسب دانش مستمر در بازار‌های بین المللی و مشاغل حرفه ای، همواره متعهد به بهبود مستمر خدمات و فرآیندهای خود برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان می‌ باشد.

رویکرد مشتری محور

ما متقاضیان خود را در اولویت قرار می دهیم و تلاش می کنیم راه حل های شخصی سازی شده ارائه دهیم که نیازهای منحصر به فرد آنها را برآورده کند.

صداقت و شفافیت

از ابتدای کار تا انتها، متقاضیان ما در جریان تمامی‌ مراحل کار با ما قرار می‌‌گیرند و تمامی‌ پروسه‌ها به صورت شفاف پیش می‌‌رود. علاوه بر این، متقاضی از ما آموزش‌های لازم را به طور کامل دریافت می‌کند.

بهبود مستمر

تیم ما بواسطه مطالعه و کسب دانش مستمر در بازار‌های بین المللی و مشاغل حرفه ای، همواره متعهد به بهبود مستمر خدمات و فرآیندهای خود برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان می‌ باشد. 

کیفیت و برتری

ما متعهد به ارائه خدمات در کلاس جهانی‌ و فراتر از حد انتظار متقاضیان خود هستیم، چرا که شما قرار است در کلاس جهانی‌ با افراد مشابه خود رقابت کنید. 

نوآوری و خلاقیت

ما از نوآوری و خلاقیت در رویکرد خود برای حل مشکلات و توسعه راه حل ها استقبال می کنیم.

کار تیمی و همکاری

تیم ما برای کار گروهی و همکاری ارزش قائل است و برای دستیابی به اهداف مشترک ما در کنار هم کار می‌کنیم، مشورت می‌کنیم و تصمیم میگیریم.

کیفیت و برتری

ما متعهد به ارائه خدمات در کلاس جهانی‌ و فراتر از حد انتظار متقاضیان خود هستیم. چرا که شما قرار است در کلاس جهانی‌ با افراد مشابه خود رقابت کنید.

نوآوری و خلاقیت

ما از نوآوری و خلاقیت در رویکرد خود برای حل مشکلات و توسعه راه حل ها استقبال می کنیم.

کار تیمی و همکاری

تیم ما برای کار گروهی و همکاری ارزش قائل است و برای دستیابی به اهداف مشترک ما در کنار هم کار می‌کنیم، مشورت می‌کنیم و تصمیم میگیریم.

و معتقدیم که با حفظ این ارزش‌ها، می‌توانیم خدمات استثنایی ارائه دهیم و تأثیر مثبتی بر زندگی و تجارت مشتریانمان بگذاریم.

چشم انداز

برنامه پنج ساله ما این است که بتوانیم روزانه به بیش از صد نفر خدمات خود را ارائه داده و افراد بیشتری را در راستای ارتقای برنامه ریزی شغلی خود یاری نماییم. این امر موجب ایجاد تحولی مثبت در فضای استخدام، کاهش نرخ بیکاری در جامعه، همکاری بین المللی و همچنین بخش آکادمیک شده و کیفیت این فرایند بسیار مهم را به مراتب در جامعه ارتقا میبخشد؛ چرا که:

  • کسب و کارهای بزرگ با گزینش رزومه مناسب و دقیق به مراتب کمتر دغدغه پیدا نمودن نیروی مورد نظر خود را خواهند داشت.
  • متقاضیانی که سالیان سال زحمت کشیده و سوابق کاری شایست های جمع آوری نموده اند در بهترین حالت ممکن میتوانند خود را پرزنت کنند.
  • دانشجویانی که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند با ارائه یک رزومه حرفه ای از دوران آکادمیک خود میتوانند وارد بازار کار شوند.
  • افرادی که قصد ادامه فعالیت در خارج از کشور را دارند میتوانند مکاتبات استاندارد به سبک همان کشور را داشته باشند.
  • دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند قادر خواهند بود پذیرش خود را از دانشگاه های برتر اخذ نمایند.
  • شرکتهایی که تمایل به گسترش فعالیت خود در خارج از کشور و همکاری با شرکتهای بین المللی دارند میتوانند کسب و کار خود را به دنیای بین المللی معرفی کنند.

تیم رزومه پرو

t

Moira Baxter

Assistant manager

t

Bryden Tucker

Regional manager

t

Sasha Ho

Operating officer

t

Tripp Mckay

Pr manager

t

Kasey Burt

Store manager

t

Becky George

Accounts manager

امیر ماهر

موسس رزومه پرو

ما اعتقاد به بیکاری نداریم چرا که تجربه به ما نشان داده که تک تک افراد در جامعه می توانند در یافتن شغل محبوب خود موفق باشند و به اهداف، آرمان ها و آرزوهای خود دست یابند؛ فقط هر کاری یک راهی دارد!”

«رزومه پرو» فراتر از یک خدمات عمومی یا فروش یک محصول به صورت آنلاین میباشد؛ در واقع رزومه پرو بمنظور ارائه خدمات کاملا تخصصی تاسیس شده است.

بر اساس سالها تجربه در فضای بین المللی، معتقدیم افراد و کسب و کارها دارای شایستگی های متفاوتی هستند که می بایست با دقت تمام و منحصر به فرد برای هر یک زمان تخصیص داده شده تا در قالب رزومه انگلیسی و حرفه ای بتوانند توانایی ها، تخصص و خدمات شان را به بهترین نحو معرفی و ترویج نمایند.