"سفر شغلی‌ شما در فضای بین الملل نزد ما آغاز می‌‌شود"

خدمات توسعه شغلی ما در کلاس جهانی‌

رزومه پرو به افراد متخصص کمک می‌کند تا بتوانند در اخذ جاب آفر‌های بین المللی و رده بالا موفق شوند. این امر هم زمان بر است و هم نیازمند تحقیق و بررسی‌ و سواد بالای پرسنل در حوزه HR و مشاغل مختلف بین المللی می‌‌باشد. به واسطه ساختاری که در مجموعه رزومه پرو تعریف شده، ما از ارائه خدمات غیر حرفه‌ای از قبیل رزومه‌های فوری در کمترین زمان، و موارد مشابه معذوریم، چرا که هر متقاضی جویای کار بین المللی برای ما یک پروژه پیچیده و تخصصی محسوب می‌‌شود که می‌‌بایست پرسنل ما تمام تمرکز خود را برای ایشان در نظر بگیرند تا به مصاحبه های شغلی بیشتری دعوت شده و سریع‎تر ویزای کاری خود را دریافت نمایند.

تیم ما بواسطه دانش و سالها تجربه در عرصه علوم منابع انسانی در کشور انگلستان و کانادا، دیدی 360 درجه به تمام حرفه های شغلی و گرایش های تحصیلی را دارد. از سال 2010 تاکنون با تهیه پرونده‌های جاب آفر و نگارش و ساخت حرفه ای رزومه انگلیسی بین المللی فراتر از استانداردهای جهانی برای بیش از 300 متخصص مشاغل مختلف، پزشکان، مدیران مالی، برنامه نویسان، وکلا، مهندسین، معماران و طراحان، مدیران فروش و بازاریابی، محققین، مدیران عامل، هنرمندان و دانشجویان توانستیم تجربیات، توانمندی ها و دستاوردهای ارزشمند این افراد را به بهترین شکل ممکن در قالب CV های آکادمیک و رزومه‌های قدرتمند کاری به همراه کاور لتر‌های تخصصی و پرفایل Linkedin حرفه ای و مدرن به نمایش بگذاریم و نقشی پررنگ در مهاجرت شغلی موفق و مهاجرت تحصیلی شان ایفا کنیم.

طی‌ مراحل زیر برای اخذ جاب آفر‌های رده بالا آماده خواهید شد

تهیه رزومه و پرونده‌ شغلی‌

زمانی‌ متقاضی پرونده جاب آفر دارد که رزومه خود را به حرفه ای‌ترین حالت ممکن جمع آوری کرده باشد، کاور لتر برای هر شرکت آماده کند و پروفایل Linkedin فعال داشته باشد و محتوای تخصصی از حرفه خود تولید کند.

ارسال رزومه و کاور لتر

ارسال رزومه و کاور لتر به شرکت‌ها آداب و رسوم خاص خود را دارد. متقاضیان ما به طور کامل تکنیک های ارسال رزومه و کاورلتر را نزد ما آموزش می بینند و قبل از ارسال به شرکت های مد نظر پروسه را تمرین خواهند نمود.

جذب کارفرما

به عنوان یک نیروی متخصص، فارغ از شغل و مهارتی که داریم، می‌‌توانیم از تکنولوژی و ابزار‌های پیشرفته موجود همانند Linkedin Premium استفاده کرده و کارفرما را در پروسه هد هانتینگ (headhunting) جذب خود کنیم.

مصاحبه شغلی‌

آسان‌ترین مرحله در فرایند اخذ جاب آفر مصاحبه شغلی‌ است. به عبارتی کسی‌ که متقاضی را به مصاحبه دعوت می‌کند، ۷۰% تمایل به همکاری دارد که ۳۰% باقیمانده را متقاضی با مهارت‌هایی‌ که آموزش میبیند خواهد توانست به دست آورد.

مشاغل تحت پوشش ما

پزشک

از جمله پزشکان عمومی، متخصصان، جراحان و دندانپزشکان

مهندس

از جمله مهندسان نرم‌افزار، مهندسان مکانیک، مهندسان برق و مهندسان عمران

وکیل

از جمله وکلای کیفری، وکلای مدنی و وکلای شرکتی

معلم

از معلمان دبیرستان، دبستان و مهد کودک و مدرسین زبان

مدیر ارشد

از جمله مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران بخش، مدیران فروش و مدیران پروژه

مشاور مالی

از جمله مشاوران مالی شخصی، مشاوران مالی شرکتی و مشاوران سرمایه‌گذاری

تکنسین پزشکی

از جمله تکنسین‌های پرتوگرافی، تکنسین‌های آزمایشگاه و تکنسین‌های پرستاری

برنامه‌نویس

از جمله برنامه‌نویسان وب، برنامه‌نویسان نرم‌افزار و برنامه‌نویسان داده

کارآفرین

افرادی که کسب‌وکارهای خود را راه‌اندازی و مدیریت می‌کنند

روانشناس

از جمله روانشناسان بالینی، روانشناسان کودک و روانشناسان سازمانی

تهیه رزومه و پرونده شغلی

تهیه رزومه تخصصی به همراه کاور لتر و ساخت پروفایل و شروع فعالیت در وب سایت Linkedin اولین، دشوار‌ترین و زمان بر‌ترین قدم شما برای ورود به فضای کاریابی بین المللی است. شاید تا امروز گمان داشتید نوشتن رزومه ساده است و دشوارترین مرحله پیدا کردن شغل؛ اما این فرضیه کاملا اشتباه است. شما با یک جستجوی ساده می‌‌توانید شغل مد نظر خود را پیدا کنید، اما اینکه چه برنامه‌ای برای بدست آوردن آن شغل دارید اصل ماجرا می‌‌باشد.

سوابق کاری متقاضی می‌‌بایست توسط یک متخصص تحلیل و بررسی‌ شده و مسیر درست به وی از سمت متخصص نشان داده شود. در رزومه پرو، ما برای هر پرونده یک تیم ۳ یا ۴ نفره در نظر میگیریم که بتوانند با تحقیق و بررسی‌ کامل حرفه متقاضی و نگاهی‌ ۳۶۰ درجه به سوابق شغلی‌ ایشان، شروع به جمع آوری پرونده کنند و در انتهای کار متقاضی میبایست در جلسه آموزشی پرونده خود شرکت کرده و آموزش حرفه‌ای نحوه استفاده از پرونده خود و نحوه دریافت جاب آفر را ببیند.

۱۳ سال تجربه به ما نشان داده که خود شخص به تنهایی نمی‌تواند بهترین رزومه را برای خود جمع آوری کند. اشخاص همواره دچار شک و تردید در نحوه توضیح کامل شرح وظایف شغلی‌ خود می‌‌شوند یا به وب سایت‌های آنلاین رزومه ساز مراجعه میکنند که در نهایت باز هم خودشان مجبور می‌‌شوند اطلاعات قالب را پر کنند و نتیجه کاملا غیر حرفه‌ای می‌‌شود. چه بسا افراد زیادی حتی به طور کل شرح وظیفه از کارها و پروژه‌های خود نمی‌‌توانند بنویسند.

ما روزانه از رزومه هایی که دریافت می‌کنیم متوجه شدیم که بیش از ۹۰ درصد افراد یک الگوی اشتباه رایج را در رزومه خود تکرار می‌‌کنند که منجر به عدم موفقیت آنها در اخذ جاب آفر از سازمان‌های مطرح دنیا می‌‌شود. شما برای اینکه بتوانید در بازار کار پر رقابت بین المللی به عنوان نیروی متخصص موفق به اخذ جاب آفر با حقوق پایه ۳۰۰۰ یورو به بالا و یا اگر پزشک هستید، حقوق ۶۰۰۰ یورو به بالا شوید، می‌‌بایست یک پروسه تخصصی و حرفه‌ای را طی‌ کنید و صرفا داشتن یک رزومه ساده برای شما موفقیت ایجاد نخواهد کرد.

ارسال رزومه و کاورلتر

“من به بیش از 50 شرکت رزومه ارسال کردم اما متاسفانه یا ایمیل رد صلاحیت دریافت کردم یا هیچ جوابی‌ به من ندادند.”

ارسال رزومه و کاور لتر به سازمان ها، آداب و رسوم خاص خودش را دارد. مورد زیادی که ما به آن بر می‌خوریم این است که افراد اظهار دارند که به چندین شرکت رزومه ارسال کرده ا‌ند و درخواست آنها بی‌ پاسخ باقی‌ مانده. در رزومه پرو شما از ما آموزش نحوه مکاتبه و برقراری ارتباط با شرکت‌ها را توسط یک سری استراتژی‌های روانشناختی دریافت خواهید نمود و سپس به جای ارسال رزومه به صدها شرکت، به صورت هدفمند فقط به چند شرکت ایمیل زده و نتیجه دلخواه خود را دریافت می‌کنید.

اگر امکان حضور در کشور مقصد را داشته باشید، شاید لازم باشد در برخی‌ از موارد حضوری به شرکت مد نظر مراجعه کنید!

جذب کارفرما

در روند کاریابی ۲ مسیر وجود دارد. مسیر اول ارائه حرفه‌ای خود به سازمان ها، و مسیر دوم جذب کارفرما، موسسات کاریابی و Headhunters می‌‌باشد. هر کدام از این مسیر‌ها فوت و فن منحصر به فرد خودشان را دارند و چندین مرحله کار حرفه‌ای باید انجام شود. اینکه ما یک رزومه داشته باشیم و آن را به ۱۰۰ جا بفرستیم و شانس بیاوریم که یکی‌ از مراکز به ما پاسخ دهد یک حلقه باطل و بی‌ پایان است و متقاضی به شدت اعتماد به نفس خود را از دست داده و ناا امید می‌‌شود. در صورتی‌ که اگر ما مسیر را پله پله، و درست پیش برویم، آموزش ببینیم، خودمان را حرفه‌ای پرزنت کنیم و به اندازه کافی‌ پیگیر باشیم، ماجرا به کل تغییر خواهد کرد.

مصاحبه شغلی‌

آماده شدن برای مصاحبه می تواند به همان اندازه برای مصاحبه کننده مهم باشد که آمادگی برای مصاحبه برای داوطلب مهم است. اقدام برای آمادگی قبل از انجام مصاحبه به شما کمک می کند در طول مصاحبه احساس راحتی کنید و اطمینان حاصل کنید که به موضوعات و سوالات مهم می پردازید.

زمانی‌ که شما دعوت به مصاحبه می‌‌شوید، ۷۰% کارفرما با شروع همکاری با شما موافق است، فقط نیاز دارد شما را ببیند، با شما صحبت کند و بیشتر با افکار و فرهنگ کاری شما آشنا شود. در پروسه دریافت جاب آفر، مصاحبه شغلی‌ تقریبا آسان‌ترین مرحله در به دست آوردن شغل دلخواه شما است. ما در روند کامل شدن پرونده شما، استرتژی‌های کامل موفقیت در مصاحبه با شرکت‌های بین المللی را به شما می‌‌دهیم.

نمونه یک رزومه و پرونده موفق متخصص قلب

منظور ما از رزومه موفق، رزومه‌ای است که شما از طریق آن بتوانید در بهترین شرکت‌ها و مراکز صنعتی بین المللی و یا اگر پزشک هستید در بهترین بیمارستان‌های دنیا مشغول به کار شوید. رزومه و کاور لتری که یک تیم حرفه‌ای مدتها بر روی نگارش و تنظیم آن وقت می‌‌گذارد و آن را بر پایه تحقیقات گسترده و شناخت مشاغل به همراه سواد بسیار بالا در نگارش انگلیسی‌ و علم مارکتینگ به ثمر می‌رساند، شما را به شغلی‌ که پایه حقوق آن حداقل ۳۵۰۰ دلار به بالا (در مشاغل پزشکی‌ ۷۰۰۰ دلار به بالا) است خواهد رساند و این شناخت و تجربه حاصل تلاش ۱۳ ساله ما در زمینه مباحث کاریابی بین المللی می‌‌باشد.

Drag

نحوه همکاری با رزومه پرو در روند اخذ جاب آفر

مرحله اول

مصاحبه اولیه (حضوری یا آنلاین) با متقاضی جهت شناخت ایشان, شناسایی هدف و برنامه شغلی

مرحله دوم

در صورت پذیرش متقاضی: ارائه فرم تخصصی رزومه شغلی به ایشان و آموزش و همراهی وی در تکمیل سوابق شغلی، پروژه ها، دست آورد ها، و تمامی‌ مورد تخصصی دیگر

مرحله سوم

شروع پروسه کاری رزومه پرو، تحقیق و بررسی‌ کامل بازار کار هدف متقاضی در کشور مقصد و آماده سازی پرونده ایشان برای ارائه به شرکت‌های مد نظر

مرحله چهارم

ارائه جلسه آموزشی به متقاضی و آموزش کامل و مرحله به مرحله نحوه اپلای، مکاتبات، نحوه پرزنت کردن خود، نحوه کار با وب سایت لینکدین, مصاحبه‌های کاری و در نهایت نحوه دریافت جاب آفر (اجباری)

مرحله پنجم

پشتیبانی متقاضی در روند اخذ جاب آفر

متقاضیان موفق ما

پاسخ به سوالات شما
چقدر معمولاً زمان میبره تا پرونده جاب آفر متقاضی آماده شود؟

۱ الی‌ ۲ ماه.

رزومه فوری انجام میدید؟

بله، رزومه‌های فوری یا رزومه‌های جنرال در رزومه پرو انجام می‌‌شوند. لطفا به بخش رزومه‌های فوری مراجعه فرمایید.

چند درصد شانس اخذ جاب آفر پس از اتمام پرونده بالاتر میره؟

چندین سال تجربه به ما نشان داده که اگر تمامی‌ مواردی که به شما آموزش داده می‌‌شود را مرحله به مرحله تمرین کنید، به علاوه زبان انگلیسی‌ خود را تقویت کنید شانس اخذ جاب آفر شما تا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. ابزار را از ما دریافت می‌کنید، آموزش می‌بینید و اقدام می‌کنید.

 

ما از آن دسته شرکت‌ها نیستیم که برای متقاضی خود وعده‌های رنگارنگ ساخته و سرنوشت او را پیشگویی کنیم. متقاضی باید تلاش کند و با حمایت و راهنمایی‌‌های ما به نتیجه دلخواه خود برسد.

آیا امکانش هست که من فقط از شما رزومه دریافت کنم؟ نیازی به پرونده ندارم.

بله امکانش هست، ما به ترتیب رزومه‌های مدیر عاملی، رزومه‌های تخصصی و رزومه‌های جنرال (فوری) به زبان انگلیسی‌ سطح Native طی‌ یک روند تعریف شده مینویسیم و طراحی شده تحویل متقاضیان خود می‌‌دهیم.

آیا شما تا اخذ جاب آفر در کنار ما هستید؟

ما نه تنها که تا اخذ جاب آفر کنار شما هستیم، بلکه پس از آن هم ارتباط ما با شما باید حفظ بشود. به فرض شما اگر در شغل خود به مشکل برخوردید اولین جایی که می‌‌توانید اعتماد کنید رزومه پرو هست، چرا که به شما کمک می‌کنیم تا رزومه‌ای که از ما دریافت کردید را به روز رسانی کنید، نامه‌های شغلی‌ برای شرکت‌های جدید بنویسید و مسیر را همچنان پر قدرت ادامه دهید.

شما تضمینی جاب آفر هم میگیرید؟

آیا شما تضمینی برای دانشجویی که هیچ ایده‌ای از پزشکی‌ ندارد در بیمارستان فوق تخصصی شغل میدهید؟ جواب این سوال یک خیر بزرگ است. جاب آفر خریدنی نیست، باید تلاش کنید تا آن را بدست آورید. ما کارگزار و یا افرادی که برای شما دنبال شغل بگردند نداریم و به هیچ عنوان با این دسته افراد همکاری نمی‌کنیم. در صورت تمایل به خرید جاب آفر لطفا به شرکت‌های مهاجرتی مراجعه فرمایید.  

شما در پرونده جاب آفر روی پرفایل Linkedin اشخاص هم کار می‌کنید؟

Linkedin مهم‌ترین و حیاتی‌ترین وب سایت در پروسه جستجو، مکاتبات، شبکه سازی و اخذ جاب آفر می‌‌باشد. پس از اینکه رزومه شما آماده شد، پروفایل شما بر طبق رزومه‌ای که ما برای شما نوشتیم به طور کامل تغییر خواهد کرد و پس از آن هم باید آموزش‌های لازم در خصوص نحوه استفاده بهینه از این پلتفرم را از ما دریافت کنید.

 متقاضی محترم دقت بفرمایید

بازه زمانی‌ انجام یک پرونده جاب آفر یا نگارش یک رزومه تخصصی از ۱ الی‌ ۳ ماه می‌‌باشد و متقاضی می‌‌بایست حضوری به دفتر رزومه پرو مراجعه فرماید.

در رزومه پرو، تمامی مراحل کار به صورت تخصصی، مرحله به مرحله و با جدیت تمام انجام می شود.

شرکت ما رزومه فارسی ارائه نمیدهد. تمامی‌ خدمات در رزومه پرو به زبان انگلیسی‌ انجام میشود.

ما شرکت مهاجرتی نیستیم.

هدف همکاری ما با شما رسیدن به مقصد شغلی‌ شما می‌‌باشد.