"سفر شغلی‌ شما در فضای بین الملل نزد ما آغاز می‌‌شود"

خدمات توسعه شغلی ما در کلاس جهانی‌

رزومه پرو به متقاضیان خود کمک می‌کند تا بتوانند جاب آفر‌های رده بالا از سازمان‌های مطرح دنیا دریافت نمایند. انجام این پروسه زمان بر و پیچیده است و نیازمند سواد بالای پرسنل در امور منابع انسانی‌ بین المللی و استراتژی‌های اخذ جاب آفر می‌‌باشد. ساختاری که در مجموعه رزومه پرو تعریف شده به این صورت است که هر متقاضی در قالب یک پروژه تعریف میشود، پرونده کاری ایشان آماده شده و آموزش‌های لازم جهت اخذ جاب آفر مورد نظر خود را از ما دریافت می‌کند. از سال ۲۰۱۰ تا امروز تیم ما با توجه به سالها تجربه در زمینه دریافت آفر‌های شغلی‌ کشور‌های انگلستان و کانادا و جدیدا کشور امارات متحده، دید وسیعی به تمامی‌ مشاغل و رشته‌ها را داراست. در طی‌ این سالها ما توانستیم به صدها متقاضی کمک کنیم تا در مسیر شغلی‌ و اکادمیک خود قدم‌های چشم گیری برداشته و در عرصه مشاغل بین المللی موفق شوند.

طی‌ مراحل زیر برای اخذ جاب آفر‌های رده بالا آماده خواهید شد

تهیه رزومه و پرونده‌ شغلی‌

زمانی‌ متقاضی پرونده جاب آفر دارد که رزومه خود را به حرفه ای‌ترین حالت ممکن جمع آوری کرده باشد، کاور لتر برای هر شرکت آماده کند و پروفایل Linkedin فعال داشته باشد و محتوای تخصصی از حرفه خود تولید کند.

ارسال رزومه و کاور لتر

ارسال رزومه و کاور لتر به شرکت‌ها آداب و رسوم خاص خود را دارد. متقاضیان ما به طور کامل تکنیک های ارسال رزومه و کاورلتر را نزد ما آموزش می بینند و قبل از ارسال به شرکت های مد نظر پروسه را تمرین خواهند نمود.

جذب کارفرما

به عنوان یک نیروی متخصص، فارغ از شغل و مهارتی که داریم، می‌‌توانیم از تکنولوژی و ابزار‌های پیشرفته موجود همانند Linkedin Premium استفاده کرده و کارفرما را در پروسه هد هانتینگ (headhunting) جذب خود کنیم.

مصاحبه شغلی‌

اگر یک کارفرما متقاضی را به مصاحبه دعوت کند، ۷۰% تمایل به همکاری با ایشان را دارد که ۳۰% باقیمانده یک سری نکات کلیدی هستند که متقاضی از ما آموزش‌های لازم را دریافت می‌‌نماید و در مصاحبه شغلی‌ خود موفق خواهد شد.

مشاغل تحت پوشش ما

پزشک

از جمله پزشکان عمومی، متخصصان، جراحان و دندانپزشکان

مهندس

از جمله مهندسان نرم‌افزار، مهندسان مکانیک، مهندسان برق و مهندسان عمران

وکیل

از جمله وکلای کیفری، وکلای مدنی و وکلای شرکتی

معلم

از معلمان دبیرستان، دبستان و مهد کودک و مدرسین زبان

مدیر ارشد

از جمله مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران بخش، مدیران فروش و مدیران پروژه

مشاور مالی

از جمله مشاوران مالی شخصی، مشاوران مالی شرکتی و مشاوران سرمایه‌گذاری

تکنسین پزشکی

از جمله تکنسین‌های پرتوگرافی، تکنسین‌های آزمایشگاه و تکنسین‌های پرستاری

برنامه‌نویس

از جمله برنامه‌نویسان وب، برنامه‌نویسان نرم‌افزار و برنامه‌نویسان داده

کارآفرین

افرادی که کسب‌وکارهای خود را راه‌اندازی و مدیریت می‌کنند

روانشناس

از جمله روانشناسان بالینی، روانشناسان کودک و روانشناسان سازمانی

تهیه رزومه و پرونده شغلی

تهیه رزومه تخصصی به همراه کاور لتر و ساخت پروفایل و شروع فعالیت در وب سایت Linkedin اولین، دشوار‌ترین و زمان بر‌ترین قدم شما برای ورود به فضای کاریابی بین المللی است. شاید تا امروز گمان داشتید نوشتن رزومه ساده است و دشوارترین مرحله پیدا کردن شغل؛ اما این فرضیه کاملا اشتباه است. شما با یک جستجوی ساده می‌‌توانید شغل مد نظر خود را پیدا کنید، اما اینکه چه برنامه‌ای برای بدست آوردن آن شغل دارید اصل ماجرا می‌‌باشد.

سوابق کاری متقاضی می‌‌بایست توسط یک متخصص تحلیل و بررسی‌ شده و مسیر درست به وی از سمت متخصص نشان داده شود. در رزومه پرو، ما برای هر پرونده یک تیم ۳ یا ۴ نفره در نظر میگیریم که بتوانند با تحقیق و بررسی‌ کامل حرفه متقاضی و نگاهی‌ ۳۶۰ درجه به سوابق شغلی‌ ایشان، شروع به جمع آوری پرونده کنند و در انتهای کار متقاضی میبایست در جلسه آموزشی پرونده خود شرکت کرده و آموزش حرفه‌ای نحوه استفاده از پرونده خود و نحوه دریافت جاب آفر را ببیند.

۱۳ سال تجربه به ما نشان داده که خود شخص به تنهایی نمی‌تواند بهترین رزومه را برای خود جمع آوری کند. اشخاص همواره دچار شک و تردید در نحوه توضیح کامل شرح وظایف شغلی‌ خود می‌‌شوند یا به وب سایت‌های آنلاین رزومه ساز مراجعه میکنند که در نهایت باز هم خودشان مجبور می‌‌شوند اطلاعات قالب را پر کنند و نتیجه کاملا غیر حرفه‌ای می‌‌شود. چه بسا افراد زیادی حتی به طور کل شرح وظیفه از کارها و پروژه‌های خود نمی‌‌توانند بنویسند.

ما روزانه از رزومه هایی که دریافت می‌کنیم متوجه شدیم که بیش از ۹۰ درصد افراد یک الگوی اشتباه رایج را در رزومه خود تکرار می‌‌کنند که منجر به عدم موفقیت آنها در اخذ جاب آفر از سازمان‌های مطرح دنیا می‌‌شود. شما برای اینکه بتوانید در بازار کار پر رقابت بین المللی به عنوان نیروی متخصص موفق به اخذ جاب آفر با حقوق پایه ۳۰۰۰ یورو به بالا و یا اگر پزشک هستید، حقوق ۶۰۰۰ یورو به بالا شوید، می‌‌بایست یک پروسه تخصصی و حرفه‌ای را طی‌ کنید و صرفا داشتن یک رزومه ساده برای شما موفقیت ایجاد نخواهد کرد.

ارسال رزومه و کاورلتر

من به بیش از 50 شرکت رزومه ارسال کردم اما متاسفانه یا ایمیل رد صلاحیت دریافت کردم یا هیچ جوابی‌ به من ندادند.”

ارسال رزومه و کاور لتر به سازمان ها، آداب و رسوم خاص خودش را دارد. مورد زیادی که ما به آن بر می‌خوریم این است که افراد اظهار دارند که به چندین شرکت رزومه ارسال کرده ا‌ند و درخواست آنها بی‌ پاسخ باقی‌ مانده.

در رزومه پرو شما از ما آموزش نحوه مکاتبه و برقراری ارتباط با شرکت‌ها را توسط یک سری استراتژی‌های روانشناختی دریافت خواهید نمود و سپس به جای ارسال رزومه به صدها شرکت، به صورت هدفمند فقط به چند شرکت ایمیل زده و نتیجه دلخواه خود را دریافت می‌کنید.

اگر امکان حضور در کشور مقصد را داشته باشید، شاید لازم باشد در برخی‌ از موارد حضوری به شرکت مد نظر مراجعه کنید!

جذب کارفرما

برای فرآیند استخدام دو راه وجود دارد. اول ارائه حرفه خود به سازمان ها و دوم مراجعه کارفرمایان برای جذب نیرو به آژانس های کاریابی است. 

هر یک از این مسیرها متدولوژی منحصر به فرد خود را دارند و به چندین مرحله کار حرفه ای نیاز دارند. اگر رزومه داشته باشیم و به 100 مکان ارسال کنیم و به طور شانسی یکی از مراکز پاسخ دهد. این یک دور باطل بی پایان است که در آن متقاضی اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و ناامید می شود. 

گام به گام یک مسیر را دنبال کنید، آموزش ببینید خودتان را به عنوان یک حرفه ای معرفی کنید و پیگیر باشید، کل داستان را تغییر می دهد.

مصاحبه شغلی‌

منظور ما از رزومه موفق، رزومه‌ای است که شما از طریق آن بتوانید در بهترین شرکت‌ها و مراکز صنعتی بین المللی و یا اگر پزشک هستید در بهترین بیمارستان‌های دنیا مشغول به کار شوید. رزومه و کاور لتری که یک تیم حرفه‌ای مدتها بر روی نگارش و تنظیم آن وقت می‌‌گذارد و آن را بر پایه تحقیقات گسترده و شناخت مشاغل به همراه سواد بسیار بالا در نگارش انگلیسی‌ و علم مارکتینگ به ثمر می‌رساند، شما را به شغلی‌ که پایه حقوق آن حداقل ۳۵۰۰ دلار به بالا (در مشاغل پزشکی‌ ۷۰۰۰ دلار به بالا) است خواهد رساند و این شناخت و تجربه حاصل تلاش ۱۳ ساله ما در زمینه مباحث کاریابی بین المللی می‌‌باشد.

نمونه یک رزومه و پرونده موفق متخصص قلب

منظور ما از یک رزومه موفق، رزومه ای است که شما را به کار در بهترین شرکت ها و مراکز صنعتی بین المللی یا اگر پزشک هستید، در بهترین بیمارستان های جهان جذب می کند. 

رزومه و نامه ای که تیمی از متخصصان وقت زیادی را صرف نوشتن و ویرایش آن می کنند، بر اساس تحقیقات گسترده و دانش شغلی تنظیم می شود. تهیه یک روزمه همراه با دانش بالا در زمینه نویسندگی و علم بازاریابی و تسلط به زبان انگلیسی، برای شما حقوق و دستمزد متناسب با شغل به همراه خواهد داشت. 

دستمزد حداقل به 3500 دلار و بیشتر خواهد رسید (کار پزشکی 7000 دلار و بیشتر) این شناخت و تجربه نتیجه 13 سال تلاش ما در مسائل استخدامی بین المللی است.

Drag

نحوه همکاری با رزومه پرو در روند اخذ جاب آفر

سایت جاب آفر
مرحله اول

مصاحبه اولیه (حضوری یا آنلاین) با متقاضی جهت شناخت ایشان, شناسایی هدف و برنامه شغلی

نمونه نامه جاب آفر فارسی
مرحله دوم

در صورت پذیرش متقاضی: ارائه فرم تخصصی رزومه شغلی به ایشان و آموزش و همراهی وی در تکمیل سوابق شغلی، پروژه ها، دست آورد ها، و تمامی‌ مورد تخصصی دیگر

سایت جاب افر
مرحله سوم

شروع پروسه کاری رزومه پرو، تحقیق و بررسی‌ کامل بازار کار هدف متقاضی در کشور مقصد و آماده سازی پرونده ایشان برای ارائه به شرکت‌های مد نظر

نمونه جاب آفر
مرحله چهارم

ارائه جلسه آموزشی به متقاضی و آموزش کامل و مرحله به مرحله نحوه اپلای، مکاتبات، نحوه پرزنت کردن خود، نحوه کار با وب سایت لینکدین, مصاحبه‌های کاری و در نهایت نحوه دریافت جاب آفر (اجباری)

ساخت رزومه بین المللی
مرحله پنجم

پشتیبانی متقاضی در روند اخذ جاب آفر

متقاضیان موفق ما

پاسخ به سوالات شما
چقدر معمولاً زمان میبرد تا پرونده جاب آفر متقاضی آماده شود؟

زمان لازم برای آماده شدن پرونده جاب آفر برای متقاضی، به عوامل مختلفی مانند نوع شغل، شرکت مورد نظر، کشور مقصد و تخصص متقاضی بستگی دارد.

همچنین، فرآیند تحصیلات و مدارک مورد نیاز، زمان لازم برای آماده شدن پرونده را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اما به طور کلی در برخی موارد، پرونده جاب آفر متقاضی ممکن است در عرض 1 ماه آماده شود و در موارد دیگر، زمان لازم برای آماده شدن پرونده ممکن است تا 2 یا چند ماه طول بکشد.

برای مثال، در برخی کشورها از متقاضیان خواسته می‌شود تا مدارک تحصیلی و حرفه‌ای خود را به زبان انگلیسی ترجمه کنند و در برخی موارد، باید آن‌ها را به تایید از سفارت یا کنسولگری کشور مقصد برسانند.

به طور کلی، برای آماده شدن پرونده جاب آفر، بهتر است به دقت به تمامی نیازهای مورد نظر برای شغل مورد نظر و کشور مقصد توجه کنید و مدارک و مستندات مورد نیاز را به سرعت جمع آوری کنید.

همچنین، برای کاهش زمان لازم برای آماده شدن پرونده، می‌توانید با مشاوران و کارشناسان استخدامی مرتبط، روزمه پرو مشورت کنید.

رزومه فوری انجام میدید؟

بله، رزومه‌های فوری یا رزومه‌های جنرال در رزومه پرو انجام می‌‌شوند. لطفا به بخش رزومه‌های فوری مراجعه فرمایید.

چند درصد شانس اخذ جاب آفر پس از اتمام پرونده بالاتر میره؟

چندین سال تجربه به ما نشان داده که اگر تمامی‌ مواردی که به شما آموزش داده می‌‌شود را مرحله به مرحله تمرین کنید، به علاوه زبان انگلیسی‌ خود را تقویت کنید شانس اخذ جاب آفر شما تا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. ابزار را از ما دریافت می‌کنید، آموزش می‌بینید و اقدام می‌کنید.

 

ما از آن دسته شرکت‌ها نیستیم که برای متقاضی خود وعده‌های رنگارنگ ساخته و سرنوشت او را پیشگویی کنیم. متقاضی باید تلاش کند و با حمایت و راهنمایی‌‌های ما به نتیجه دلخواه خود برسد.

آیا امکانش هست که من فقط از شما رزومه دریافت کنم؟ نیازی به پرونده ندارم.

بله امکانش هست، ما به ترتیب رزومه‌های مدیر عاملی، رزومه‌های تخصصی و رزومه‌های جنرال (فوری) به زبان انگلیسی‌ سطح Native طی‌ یک روند تعریف شده مینویسیم و طراحی شده تحویل متقاضیان خود می‌‌دهیم.

آیا شما تا اخذ جاب آفر در کنار ما هستید؟

ما نه تنها که تا اخذ جاب آفر کنار شما هستیم، بلکه پس از آن هم ارتباط ما با شما باید حفظ بشود. به فرض شما اگر در شغل خود به مشکل برخوردید اولین جایی که می‌‌توانید اعتماد کنید رزومه پرو هست، چرا که به شما کمک می‌کنیم تا رزومه‌ای که از ما دریافت کردید را به روز رسانی کنید، نامه‌های شغلی‌ برای شرکت‌های جدید بنویسید و مسیر را همچنان پر قدرت ادامه دهید.

شما تضمینی جاب آفر هم میگیرید؟

آیا شما تضمینی برای دانشجویی که هیچ ایده‌ای از پزشکی‌ ندارد در بیمارستان فوق تخصصی شغل میدهید؟ جواب این سوال یک خیر بزرگ است. جاب آفر خریدنی نیست، باید تلاش کنید تا آن را بدست آورید. ما کارگزار و یا افرادی که برای شما دنبال شغل بگردند نداریم و به هیچ عنوان با این دسته افراد همکاری نمی‌کنیم. در صورت تمایل به خرید جاب آفر لطفا به شرکت‌های مهاجرتی مراجعه فرمایید.  

شما در پرونده جاب آفر روی پرفایل Linkedin اشخاص هم کار می‌کنید؟

Linkedin مهم‌ترین و حیاتی‌ترین وب سایت در پروسه جستجو، مکاتبات، شبکه سازی و اخذ جاب آفر می‌‌باشد. پس از اینکه رزومه شما آماده شد، پروفایل شما بر طبق رزومه‌ای که ما برای شما نوشتیم به طور کامل تغییر خواهد کرد و پس از آن هم باید آموزش‌های لازم در خصوص نحوه استفاده بهینه از این پلتفرم را از ما دریافت کنید.

 متقاضی محترم دقت بفرمایید

بازه زمانی‌ انجام یک پرونده جاب آفر یا نگارش یک رزومه تخصصی از ۱ الی‌ ۳ ماه می‌‌باشد و متقاضی می‌‌بایست حضوری به دفتر رزومه پرو مراجعه فرماید.

در رزومه پرو، تمامی مراحل کار به صورت تخصصی، مرحله به مرحله و با جدیت تمام انجام می شود.

شرکت ما رزومه فارسی ارائه نمیدهد. تمامی‌ خدمات در رزومه پرو به زبان انگلیسی‌ انجام میشود.

ما شرکت مهاجرتی نیستیم.

هدف همکاری ما با شما رسیدن به مقصد شغلی‌ شما می‌‌باشد.