رزومه های تخصصی

رزومه، یک سند یا مدرک ساده نیست که بشود در چند دقیقه یا چند ساعت آن را جمع آوری کرد. رزومه یک ابزار استراتژیک است که شما را به بازار کار بین المللی معرفی‌ می‌کند. تهیه رزومه تخصصی نیاز به درک عمیق نیازهای بازار کار و تجربیات شما دارد. فقط یک تیم با تجربه می‌‌تواند رزومه‌های تخصصی هدفمند متناسب با نیاز بازار کار بین المللی جمع آوری کرده و از آن دفاع کند.

چرا باید رزومه شما توسط یک ”تیم متخصص“ تهیه شود؟

رقابت در بازار کار برای بدست آوردن شغل بسیار بالا است و سال به سال بیشتر هم می‌‌شود. دلیل این حجم از رقابت، وجود نیروی متخصص فراوان، و عدم وجود موقعیت شغلی‌ خالی‌ برای افراد می‌‌باشد. مشکل بعدی این است که به دلیل بحران اقتصادی، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌‌بایست در جذب نیروی کار خود بسیار محتاط عمل کنند. چرا که آنها زمان و بودجه کافی‌ برای صحیح و خطا و ریسک ندارند. نیروی کار ماهر می‌‌بایست آنقدر حرفه‌ای عمل کند که سریعا بتواند موقعیت خود را در سازمان جدید تثبیت کند.

 

اولین اقدام برای پیروز شدن در این رقابت خصوصاً برای هموطنان ایرانی‌، ارائه رزومه بسیار حرفه‌ای و تخصصی به شرکت‌های بین المللی است. به دلیل تحریم‌های اخیر، برخی‌ از شرکت‌های بین المللی از همکاری با هموطنان ما اجتناب می‌‌کنند و تنها راه ورود به چنین شرکت‌های رده بالا، توان حداکثری در معرفی‌ حرفه‌ای متقاضی است. پس بنابراین ابزار معرفی‌ باید به شدت دقیق و حرفه‌ای ساخته شود تا شرکت‌ها از خود تمایل به همکاری نشان دهند. رزومه شما نباید یک لیست صرف از فعالیت ها باشد، بلکه باید داستان حرفه ای شما را به شیوه ای جذاب و منحصر به فرد بیان کند.

از سال ۹۶ تا امروز تیم ما با موفقیت بیش از:

رزومه تخصصی انگلیسی‌

در

صنعت مختلف

تدوین، تحقیق، طراحی و تعلیم داده است.

پلن‌ها و سرویس ها

پلن جنرال

بالاترین سطح رزومه تک صفحه‌ای تخصصی انگلیسی‌ 

۱. مصاحبه اولیه با متقاضی

۲. نگارش پاراگراف معرفی‌ تخصصی متقاضی در قسمت پروفایل رزومه

۳. درج لیست کامل از مهارت‌های تخصصی مربوط به شغل متقاضی

۴. نگارش حرفه‌ای شرح شغلی استاندارد ‌بین المللی 

۵. درج تمامی‌ اطلاعات مرتبط با تحصیل و دوره ها 

۶. قالب بندی شده برای جذب کارفرما‌های بین المللی

۷. طراحی حرفه‌ای رزومه توسط گرافیست مجموعه

۸. یک سال پشتیبانی‌ جهت هر گونه ویرایش اطلاعات

۹. تحویل از ۲ تا ۶ روز کاری

در پلن جنرال رزومه‌ها توسط متخصصان ما با دقت نگارش و سپس طراحی می‌‌شوند، فارغ از این که متقاضی از قبل هر گونه رزومه برای خود تهیه کرده باشد یا خیر.

پلن استاندارد

در هر شرایط می‌‌توانید خودتان را در مکاتبات معرفی‌ کنید

۱. تمامی‌ موارد پلن جنرال 

۲. نگارش کاور لتر یا انگیزه نامه تخصصی جهت مکاتبات با شرکت‌ها یا دانشگاه ها

پلن استاندارد همانند یک ابزار قدرتمند، متقاضی را در معرفی‌ خود به دانشگاه‌ها یا شرکت‌ها جهت اخذ پذیرش تحصیلی‌ یا جاب آفر یاری می‌کند.

پلن پریمیوم

پشتیبانی شما تا اخذ جاب آفر

۱. ابتدا هدف شغلی‌ متقاضی بررسی‌ می‌‌شود و متقاضی میبایست فرم رزومه پرو را تکمیل کند

۲. قوی‌ترین رزومه ممکن مبتنی‌ بر فرم اطلاعات رزومه پرو برای متقاضی نوشته می‌‌شود

۳. کاور لتر جامع با ذکر دلایل قوی برای شرکت مد نظر متقاضی آماده می‌‌شود

۴. پروفایل Linkedin متقاضی ساخته شده، یا در صورت داشتن پروفایل از قبل، تکمیل می‌‌شود

۵. جلسه آموزش استراتژی‌های اخذ جاب آفر با متقاضی برگزار می‌‌گردد و پس از آن متقاضی قادر خواهد بود خود با اعتماد به نفس بالا با تمامی‌ شرکت‌های بین المللی مکاتبه داشته باشد

لطفا جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

در طی‌ روند اخذ جاب آفر، تمامی‌ مشاوره‌ها و راهنمایی‌‌های لازم در اختیار متقاضی قرار می‌‌گیرد. 

رزومه ساز‌های آنلاین با خدمات ما چه تفاوتی‌ دارند؟

عدم شخصی سازی:

پلتفرم های آنلاین اغلب مجموعه ای از قالب های از پیش طراحی شده را ارائه می دهند. در حالی که این قالب ها می توانند از نظر بصری جذاب باشند، اما فاقد انعطاف پذیری برای شخصی سازی واقعی رزومه شما هستند. موقعیت های شغلی سطح بالا نیاز به رزومه هایی دارند که به خوبی تنظیم شده باشد تا مهارت ها، تجربیات و دستاوردهای منحصر به فرد شما را به نمایش بگذارد. یک الگوی عمومی‌ نمی‌تواند فردیت شما را به تصویر بکشد یا نیازهای شغلی خاصی را برآورده کند.

ناتوانی در برجسته کردن دستاوردها:

موقعیت های شغلی‌ سطح بالا اغلب از متقاضیان میخواهند که دستاوردها و مشارکت های منحصر به فرد خود را نشان دهند. رزومه ساز های آنلاین توان مورد نیاز برای تأکید مؤثر بر دستاوردهای شما را ندارند. آنها ممکن است فضای موجود برای جزئیات دستاوردها را محدود کنند یا گزینه های قالب بندی مورد نیاز برای برجسته کردن آنها را ارائه ندهند.

سفارشی سازی محدود:

رزومه شما باید یک سند بازاریابی مناسب باشد که با شغل و صنعت خاصی که دنبال می کنید همسو باشد. پلتفرم‌های آنلاین ممکن است توانایی شما را برای سفارشی‌سازی بخش‌ها، افزودن کلمات کلیدی خاص صنعت، یا تنظیم مجدد محتوا برای برجسته کردن مرتبط‌ترین شرایط، محدود کنند. این محدودیت می‌تواند شانس شما را برای ایجاد یک اثر گذاری قوی کاهش دهد.

عدم تمرکز استراتژیک:

ایجاد یک رزومه برای جستجوی مشاغل برتر شامل تصمیم گیری های استراتژیک در مورد اینکه چه چیزی باید گنجانده شود، چه چیزی باید تاکید شود و چه چیزی باید حذف شود است. رزومه ساز ها معمولاً راهنمایی شخصی یا بینش استراتژیک برای تنظیم رزومه شما برای نقش‌ها یا صنایع خاص را ارائه نمی‌دهند. این جنبه استراتژیک برای معرفی‌ و ایجاد جایگاه خود به عنوان یک نامزد ایده آل بسیار مهم است.

خدمات تخصص ما:

شخصی‌ سازی هر رزومه:

با علم به این که هر رزومه متناسب با شغل مورد هدف باید نگارش، ویرایش، طراحی و ارسال شود، و با توجه به شناختی‌ که ما از فضای کاریابی بین المللی داریم، تمامی‌ رزومه‌ها را در فرمت بین المللی متناسب با نیاز صنعت نوشته و به متقاضی آموزش نحوه استفاده از رزومه، کاور لتر و پروفایل Linkedin خود را داده تا توانمند در معرفی‌ حرفه‌ای خود شود.

مهارت و تجربه در برجسته کردن دستاوردها:

 در رزومه پرو، ما دسترسی‌ به اطلاعات بیش از ۱۴۰۰۰ شغل مختلف داریم و تمامی‌ کلماتی‌ که باید از جانب متقاضی به کارفرما ارائه شوند را در رزومه مینویسیم. اطلاعات بخش تخصصی پروژه‌ها و دستاورد‌های مربوط به آن که شاید مهمترین بخش رزومه متقاضی است، به وسیله فرم تخصصی رزومه پرو از متقاضی دریافت می‌‌گردد و سپس مبتنی‌ بر عدد و رقم، درصد، هزینه و بقیه KPI‌ها در رزومه نوشته می‌‌شود. این امر مهم باعث جلب توجه کارفرما و اعتماد او به رزومه متقاضی شده و او را به مصاحبه دعوت می‌‌کند. در ضمن، ما در طراحی رزومه‌های خود هیچ محدودیتی نداریم چرا که گرافیست مجموعه ما توان گنجاندن هرگونه اطلاعات در ۱ الی‌ ۲ صفحه را دارد. 

سفارشی سازی نامحدود:

با توجه به این که رزومه متقاضی ما مهم‌ترین ابزار معرفی‌ وی به سازمان‌های بین المللی است، چه بسا که در خیلی‌ از مواقع خودمان اشخاص را به سازمان‌ها معرفی‌ می‌کنیم، هیچ محدودیتی در تدوین مجدد و تغییر رزومه، تغییر در طراحی رزومه و از این قبیل موارد نداشته و قادر به ساخت پیچیده‌ترین رزومه‌های ممکن در مشاغل مختلف هستیم.

تمرکز استراتژیک بر روی اخذ جاب آفر

در رزومه پرو، برای تک تک پرونده ها، تمرکز ما بر این است که متقاضی ما بتواند جاب آفر آمد نظر خود را از کشور دلخواه اخذ کند. سال‌ها تحقیق و بررسی‌ در خصوص مشاغل مختلف به ما این امکان را داده تا بتوانیم نیاز یک موقعیت شغلی‌ بخصوص را شناسایی کرده و متقاضی خود را برای آن موقعیت آماده کنیم. در رزومه پرو ما مراحل اخذ جاب آفر‌های بین المللی را آموزش می‌‌دهیم تا متقاضی ما در این مسیر توانمند شده و بتواند به درستی‌ از رزومه، کاور لتر و تمامی‌ آموزش‌هایی‌ که در اختیار ایشان قرار می‌گیرد، استفاده حد اکثری را داشته باشد.

نظرات شما

موفقیت شما

پلن جنرال

1. مشاوره تک به تک با رزومه نویس حرفه‌ای مجموعه

2. ارائه فرم اختصاصی  جهت درج اطلاعات

3. رزومه تخصصی تک صفحه‌ای انگلیسی‌ 

4. قالب بندی شده برای جذب کارفرما‌های بین المللی

5. طراحی حرفه‌ای رزومه توسط گرافیست مجموعه

6. یک سال پشتیبانی‌ جهت هر گونه ویرایش اطلاعات

7. تحویل از ۲ تا ۶ روز کاری

مناسب برای افراد با سابقه کاری زیر ۷ سال و متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی‌ در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس

پلن استاندارد

1. مشاوره تک به تک با رزومه نویس حرفه‌ای مجموعه

2. ارائه فرم اختصاصی رزومه جهت درج اطلاعات

3. رزومه تخصصی تک صفحه‌ای انگلیسی‌

4. کاور لتر تخصصی برای یک شرکت مدنظر متقاضی 

5. قالب بندی شده برای جذب کارفرما‌های بین المللی

6. طراحی حرفه‌ای رزومه توسط گرافیست مجموعه

7. یک سال پشتیبانی‌ جهت هر گونه ویرایش اطلاعات

8. تحویل تا 12 روز کاری

مناسب برای تمامی‌ متقاضیان جویای کار و دانشجویان مقاطع لیسانس و فوق لیسانس

پلن پریمیوم

1. مشاوره تک به تک با رزومه نویس متخصص و بین المللی

2. ارائه فرم اختصاصی برای شغل شما جهت درج اطلاعات

3. رزومه تخصصی یک یا دو صفحه‌ای انگلیسی‌

4. کاور لتر تخصصی برای کارفرمای مورد هدف

5. قالب بندی شده برای جذب کارفرما‌های بین المللی

6. ساخت یا ادیت پروفایل لینکدین - %97 از کارفرمایان از لینکدین استفاده می کنند.

7. ارائه یک جلسه آموزش استراتژی‌های کاریابی بین المللی، نحوه مکاتبات، مصاحبه‌های شغلی‌، استفاده از لینکدین و تمامی‌ موارد مرتبط، به صورت یک به یک، توسط مدیر عامل رزومه پرو

8. طراحی حرفه‌ای رزومه توسط گرافیست مجموعه

9. 1 سال پشتیبانی‌ جهت هر گونه ویرایش اطلاعات

10. تحویل از 10 الی‌ ۱5 روز کاری

11. قابلیت ارتقاء به پرونده‌های اخذ جاب آفر

مناسب برای افرادی که به صورت فردی قصد اقدام برای اخذ جاب آفر از شرکت‌های بین المللی را دارند.

پلن C-LEVEL

  1. مشاوره تک به تک با مدیر عامل مجموعه و رزومه نویس بین المللی
  2. ارائه فرم اختصاصی برای شغل شما جهت درج اطلاعات
  3. ارائه رزومه رده بالای مدیریتی و C-Level (مدیران عامل، مدیران اجرائی و..)
  4. برسی‌ عملکرد متقاضی در کسب و کار و ارائه توضیحات رزومه مبتنی‌ بر KPI
  5. قالب بندی شده جهت ارائه به مشتریان B2B - سفارت‌ها - ثبت شرکت در تمامی‌ کشور‌ها - اخذ ویزا‌های استارتاپ و غیره
  6. طراحی حرفه‌ای رزومه توسط گرافیست مجموعه
  7. 1 سال پشتیبانی‌ بدون هزینه جهت هر گونه ویرایش اطلاعات
  8. تحویل تا 18 روز کاری

مناسب برای مدیران ارشد سازمان‌ها و مدیران عامل، جهت ثبت شرکت، اقدام برای برنامه های استارتاپ.

مرحله اول: آشنایی با شما
آشنایی با پیشینه شغلی شما اولین قدم برای ورود به دنیای حرفه ای ها است. ما مصاحبه ای انجام می دهیم تا شما و حرفه شما را بشناسیم، هدف و برنامه شغلی را شناسایی کنیم.
Click Here
مرحله دوم: تحقیق و بررسی‌​
دسترسی ما به اطلاعات بیش از ۱۰،۰۰۰ حرفه و شغل در هر رده به ما این امکان را می‌‌دهد که بتوانیم شما را در مسیر درست کاریابی پرزنت کنیم. در نتیجه ما ارزش‌های حرفه‌ای منحصر به فرد شما را با شرکت‌های آمد نظر شما همسو می‌‌کنیم. با این بینش ارزشمند، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا در مورد مسیر شغلی خود تصمیمات آگاهانه بگیرید.
Click Here
مرحله سوم: ارائه فرم تخصصی رزومه
فرآیند رزومه نویسی ما با یک فرم اولیه کامل و جامع آغاز می شود، جایی که ما جزئیات اساسی در مورد تجربیات، مهارت ها و سوابق شغلی متقاضیان خود را جمع آوری می کنیم.
Click Here
مرحله چهارم: نگارش رزومه و کاورلتر
رزومه انگلیسی‌ که در مرکز ما توسط متخصصان ما نوشته می‌‌شود فراتر از استاندارد‌های رزومه نویسی عادی و عمومی‌ است. رزومه‌ها هدفمند، به زبان انگلیسی‌ سطح Native نوشته شده، سپس طراحی شده، و بر اساس آن، پروفایل Linkedin شما جمع آوری می‌‌شود و در انتها متناسب با درخواست کاری شما، کاور لتر شغلی‌ برای شما خطاب به شرکت مدنظر نگارش خواهد شد.
Click Here
مرحله پنجم: جلسه آموزش
تعهد ما فراتر از ایجاد رزومه های درجه یک و پروفایل های لینکدین است. ما جلسات آموزشی انفرادی را به مشتریان خود ارائه می دهیم و آنها را قادر می سازیم تا از پروفایل خود حداکثر استفاده را ببرند. از طریق این جلسات، آنها استراتژی های ارزشمندی را برای برجسته شدن، تعامل با کارفرمایان بالقوه و هدایت بازار کار به طور موثر یاد می گیرند. تمرکز ما بر روی تجهیز مشتریان خود به دانش و اعتماد به نفس لازم برای موفقیت در جستجوی شغل و دستیابی به فرصت های مورد نظر است.
Click Here
Previous slide
Next slide

مناسب برای مشاغل

پزشک

پزشکان عمومی

تکنسین پزشکی

تکنسین‌های پرتوگرافی، تکنسین‌های آزمایشگاه و تکنسین‌های پرستاری

وکیل

وکلای کیفری، وکلای مدنی و وکلای شرکتی

مهندس

مهندسان با سوابق کاری کمتر از ۴ سال

خلبان و مهماندار

خلبانان هواپیما، مهمانداران هواپیما، متخصصان فنی هواپیما و کارشناسان ترافیک هوایی

روانشناس

روانشناسان بالینی، روانشناسان کودک و روانشناسان سازمانی

معلم

معلمان دبیرستان، دبستان و مهد کودک و مدرسین زبان

ورزشکار

ورزشکاران حرفه‌ای، مربیان و مدیران تیم، مربیان فیزیکی و تناسب اندام، و تحلیلگران ورزشی

ماساژور (ماسور)

ماساژوران ریکاوری و ورزشی،ماساژوران اسپا، ماساژوران طب سنتی، و ماساژوران ترکیبی

راننده

رانندگان حمل و نقل عمومی، رانندگان خودروهای باربری، رانندگان خدمات ارسال و پیک، و رانندگان وسایل نقلیه عمومی دیگر

آرایشگر

آرایشگران زنانه، آرایشگران مردانه، کارشناسان مراقبت از مو و آرایش مو، و کارشناسان ناخن و مراقبت از ناخن

آشپز

سرآشپز، آشپز، پخت‌کننده‌ها، آشپزکاران تخصصی و آشپزهای خط تولید

رزومه انگلیسی حرفه ای در کلاس جهانی

شما مهاجرین به CV و یا رزومه ای نیاز دارید که نویسنده متخصص آن شناخت عمیقی از بازارکار و دانشگاه های آن کشور، و اشراف کامل و جامعی به انواع مشاغل و رشته های تحصیلی داشته باشد؛ تا با مکاتبات اصولی احتمال تایید شدن ویزای شغلی و یا ویزای تحصیلی شما در سفارت چند برابر شود؛ به مصاحبه های شغلی بیشتری دعوت شوید و سریع‎تر استخدام شوید.

ما تیمی متشکل از رزومه نویسان حرفه ای و مربیان شغلی هستیم که بواسطه دانش و تجربه چندین ساله در کشور انگلستان، دیدی 360 درجه به تمام حرفه های شغلی و گرایش های تحصیلی کسب کرده ایم و از سال 1393 تا کنون با نگارش و ساخت حرفه ای رزومه های انگلیسی بین المللی مطابق با استانداردهای جهانی برای بیش از 300 متخصص، محقق، مدیر، هنرمند، دانشجو، بازرگان و… توانستیم تجربیات، توانمندی ها و دستاوردهای ارزشمند این افراد را به بهترین شکل ممکن در قالب CV و رزومه انگلیسی قدرتمند و مدرن به نمایش بگذاریم و نقشی پررنگ، در اخذ ویزای شغلی، پذیرش تحصیلی و مهاجرت شان داشته باشیم.

رزومه شغلی بین المللی

مدیران فقط در 8 ثانیه با دقت سوابق شغلی و مهارتهای شما را بررسی میکنند! برای استخدام در شرکت های خارجی، می‌بایست رقابت سختی با دیگر متقاضیان تصدی آن سمت شغلی داشته باشید و این رقابت، در محتوای رزومه های شغلی ارسالی به کارفرما تجلی پیدا میکند. پس در حقیقت رزومه شما نشان دهنده برند شخصی شماست. اپلای CV و یا رزومه شغلی حرفه ای برای اخد اقامت مهاجرتی، یک اهرم قدرتمند و سرنوشت ساز برای پذیرفته شدن دعوت از شما برای شرکت در مصاحبه های استخدامی محسوب میشود. ما شرکت‎های خارجی مدنظر شما را با دقت آنالیز کرده و متناسب با نیاز آن شرکت، رزومه شغلی‎تان را طوری تدوین و نگارش میکنیم که کارفرما با بررسی آن مطمئن باشد شما تنها فردی هستید که سزاوار و شایسته آن شغل هستید. ما با ارائه خدمات تدوین و ساخت رزومه انگلیسی حرفه ای و آموزش مصاحبه استخدامی، شما را در مسیر استراتژیک بدست آوردن شغل مورد نظرتان یاری میکنیم.

رزومه تحصیلی

داشتن CV و یا رزومه حرفه ای آکادمیک میتواند تاثیر چشمگیری در دیده شدن شما و جلب نظر اساتید و هیئت های پذیرش دانشگاه های خارجی داشته باشد.  ما تلاشها و سختی‎هایی که برای تحصیل، انتشار کتاب، مقالات، تحقیقات و دستاوردهای علمی کشیده اید را بخوبی می‎دانیم و با پشتوانه دانش و تجربه چندین ساله ای که در زمینه رزومه نویسی داریم همه تلاشمان را میکنیم تا در مهاجرت تحصیلی خود موفق باشید. تیم رزومه نویسان متخصص ما آماده هستند تا در قالب ارائه خدمات نگارش CV و ساخت رزومه انگلیسی حرفه ای برای سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، شما را برای مهاجرت تحصیلی به دانشگاه مورد علاقه تان یاری کنند. از سال 1393 تا کنون برای بیش از 150 نفر از دانشجویان، مخترعان، محققان، پژوهشگران، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشورمان CV و یا رزومه حرفه ای علمی نگارش کرده ایم.