از ایده پردازی تا رسیدن به قراردادهای بین المللی، در کنار شما هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجارت و کسب و کار شما در بالاترین سطح ممکن به دنیا معرفی می شود.

امیر ماهر، موسس

رزومه شرکت Company Profile

کمپانی پروفایل (Company Profile) یا رزومه شرکت، هسته مرکزی برند شما می باشد و ماموریت کسب و کار را توصیف می کند، در حالی که داستان به وجود آمدن بیزینس شما را بیان می‌‌کند. در دنیای تجارت امروز، رقابت بین سازمان ها بسیار زیاد است و توانایی ارائه درست خدمات و محصول از دیدگاه بازار سازی و بازریابی بسیار ضروری می باشد. از آنجایی که شرکت ها تمام سعی خودشان را در ایجاد یک هویت منحصر به فرد و برند معتبر جهت ارائه خدمات به مشتریان خود می نمایند، وجود یک رزومه شرکتی حرفه ای مهمترین مدرک برای شناخته شدن برند و جا افتادن ماهیت کسب و کار در مرحله دوم می باشد.

کمپانی پروفایل یا زومه یک شرکت، شفافیت را در مورد اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید ایجاد می کند و به مشتریان بالقوه و همچنین کارمندان کمک می کند تا با کسب وکار شما و مأموریت آن آشنا شوند. شما اگر سازمانی هستید که قصد ثبت شرکت و ادامه فعالیت در کشورهایی نظیر امارات متحده، کانادا، آلمان، فرانسه، اسلواکی، هلند، پرتقال، اسپانیا، اتریش و سایر کشورها و یا قصد همکاری با شرکتهای خارج از ایران را دارید. اولین مرحله این است که نشان دهید یک بیزنس واقعی دارید و ماموریت شما چشم انداز و ارزش سازمان شما  را مشخص می کند.

کمپانی پروفایل (رزومه شرکتی) باید طوری نوشته و طراحی شود که مخاطبین شما که مشتریان شما هستند را درگیر کند. به طوری که آنها با دیدن رزومه شرکت شما حتی قبل از اینکه با شما تماس بگیرند به خدمات و محصولات شما اطمینان کنند. همچنین ارزشی که شرکت شما می تواند برای آنها داشته باشد را بتوانند درک کنند.

اهمیت داشتن کمپانی پروفایل (رزومه شرکتی)

از مهم ترین مدارک یک شرکت که می تواند با شرکت های بین المللی همکاری داشته باشد ارائه کمپانی پروفایل یا رزومه شرکتی است.
در واقع نشان دادن قدرت شرکت در قالب یک کاتالوگ به شرکت‌های بین المللی، طراحی رزومه شرکت به صورت تخصصی می باشد.
یک شرکت ایرانی در صورت کسب موفقیت در تجارت خارجی در حوزه ی صادرات و واردات به ساخت رزومه برای شرکت خود نیاز دارد و برای فعالیت در بستر B2B یا B2C کمپانی پروفایل اهمیت ویژه ای دارد.
برای کسب اطلاعات لازم در این حوزه مطالب این ویدیو می تواند برای شما مفید واقع شود.

موارد استفاده از کمپانی پروفایل

ساخت وب سایت‌های استراتژیک
تهیه بیزینس پلن و اخذ ویزاهای استارت آپ
ایجاد شبکه های تجاری و قراردادهای بین المللی

ساخت وب سایت‌های استراتژیک​

رزومه شرکت در روند ساخت وب سایت حرفه‌ای نقش بسیار مهمی‌ را ایفا می‌کند:

  • می تواند به ایجاد اعتبار و اعتماد با مشتریان و شرکای بالقوه ای که از وب سایت شما بازدید می کنند کمک کند. وب سایتی‌ که بر مبنای رزومه شرکت ساخت شده می تواند تاریخچه، دستاوردها، تخصص و سایر اطلاعات مهم شرکت شما را به نمایش بگذارد که می تواند به نشان دادن اینکه کسب و کار شما یک نهاد معتبر و قابل اعتماد است کمک کند.
  • می‌تواند پیام شرکت شما را از طریق مأموریت، ارزش‌ها و اهداف سازمان، به طور واضح به مخاطبان هدف شما ارائه دهد. این امر می تواند به متمایز کردن کسب و کار شما از رقبا و ایجاد هویت برندی قوی تر کمک کند.
  • رزومه شرکت می تواند شامل کلمات کلیدی و عباراتی باشد که به کسب و کار شما مرتبط هستند، که می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو (Search Engines) کمک کند. این امر می‌تواند برای مشتریان بالقوه هنگام جستجوی محصولات یا خدمات مرتبط  آسان‌تر شود و وب سایت شما در ۱۰ وب سایت اول صفحه گوگل به مشتریان شما نشان داده شود.
  • می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار تیم‌های فروش و بازاریابی قرار دهد که از آن برای تبلیغ کسب‌وکار شما استفاده کنند. همچنین می تواند با نشان دادن نقاط قوت و نقاط فروش منحصر به فرد شرکت شما به جذب مشتریان و شرکای بالقوه کمک کند.

به طور کلی، یک رزومه شرکت اگر به خوبی نوشته شده و از نظر بصری جذاب باشد می تواند به افزایش کیفیت و اعتبار کلی وب سایت تجاری شما کمک کند و آن را برای مشتریان و شرکای بالقوه جذاب تر کند.

تهیه بیزینس پلن و اخذ ویزاهای استارت آپ

در فرایند اخذ ویزاهای استارتاپ، رزومه حرفه‌ای شرکت، به عنوان یکی از مدارک مهم مورد نیاز برای احراز هویت و اثبات صلاحیت شرکت، تاثیر بسیار مهمی دارد. برای اخذ ویزاهای استارتاپ در کشورهای مختلف، اغلب باید نشان داد که شرکت در حالت فعلی یا آینده در حوزه‌ی فناوری و یا صنایع مرتبط با آن، فعالیت خواهد کرد و قابلیت رقابت با شرکت‌های مشابه را دارد.

رزومه حرفه‌ای شرکت که به شکل جامع و دقیقی اطلاعاتی از محصولات، خدمات، تجربیات و افتخارات شرکت ارائه می‌دهد، می‌تواند در اثبات صلاحیت و قابلیت رقابتی شرکت بسیار مؤثر باشد. همچنین، این رزومه می‌تواند به عنوان یک مدرک قانونی برای شرکت در برابر مراجع مختلفی مانند وزارت کار و نیز سفارت‌ها، مفید واقع شود.

در کنار رزومه شرکت، مدارک دیگری مانند مستندات حقوقی شرکت، برنامه کاری و توضیحات فنی محصولات و خدمات شرکت نیز مهم هستند. با ارائه‌ی مدارک کامل و دقیق، احتمال اخذ ویزای استارتاپ برای شرکت، بسیار بیشتر خواهد بود. رزومه شرکت اگر قوی و حرفه‌ای تنظیم و نوشته شود می تواند برای ایجاد یک طرح تجاری قوی (Business Plan) برای ویزاهای استارت آپ ضروری باشد. با نشان دادن توانایی کسب و کار خود برای حضور در بازار، سودآوری و رشد، تیم مستعد، ثبات مالی و تصویر حرفه ای کسب و کار خود، می توانید شانس خود را برای تایید ویزای استارت آپ و راه اندازی کسب و کار خود در کشوری جدید افزایش دهید.

  • برجسته کردن تیم شما: مقامات مهاجرتی می خواهند مطمئن شوند که شما یک تیم قوی برای اجرای طرح تجاری خود دارید. مشخصات شرکت شما می تواند مهارت ها و تجربیات اعضای تیم شما را برجسته کند و به مقامات تضمینی از سرمایه انسانی شرکت شما بدهد.
  • نشان دادن ثبات مالی شرکت: برای واجد شرایط بودن در اخذ ویزای استارت آپ، باید نشان دهید که کسب و کار شما منابع مالی کافی برای موفقیت دارد. رزومه شرکت شما می تواند با برجسته کردن منابع مالی، پیش بینی درآمد و سایر معیارهای مالی، ثبات مالی شما را به نمایش بگذارد.
  • ارائه تصویر حرفه‌ای از کسب و کاری که می‌خواهید راه اندازی کنید: ارائه یک تصویر حرفه‌ای از کسب و کار خود توسط رزومه شرکت می تواند نشان دهد که شما کسب و کار خود را جدی می گیرید و به موفقیت آن متعهد هستید و همین امر باعث جلب اعتماد افسر مهاجرت خواهد شد.

جذب مشتریان بین المللی، ایجاد شبکه های تجاری و قراردادهای بین المللی

در رزومه پرو، رزومه شرکت شما برای بازار‌های بین المللی تنظیم می‌‌شود.

تخصص شرکت شما در یک زمینه یا صنعت خاص می‌ بایست برجسته شود. این استراتژی به مشتریان بین المللی بالقوه اعتماد به نفس در توانایی شما برای ارائه محصولات یا خدمات مورد نیاز آنها را می دهد.

رزومه شرکت یک ابزار بازاریابی است که به مشتریان، شرکاء و سرمایه گذاران بالقوه اطلاعات درست درباره شرکت شما و فعالیت های آن ارائه می دهد. شرکت در نمایشگاه‌های صنعتی، کنفرانس‌ها، و همایش‌های بین‌المللی، می‌تواند به شما کمک کند تا با افراد و شرکت‌های جدید آشنا شوید و شبکه خود را در بازار جهانی گسترش دهید. اما قدم بعدی پرزنت کردن شرکت شما است که در این مرحله به رزومه شرکت و وب سایت نیاز پیدا می‌کنید. 

مخاطبین ما

استارتاپ ها

استارتاپ‌ها و کسب و کارهای تازه تاسیس نیاز به توضیحات جامع، حرفه ای و کامل کسب و کار خود به همراه کاتالوگ هایی با طراحی زیبا با رویکرد فروش دارند تا دیدگاه، پیشنهادات و موقعیت خود را در بازار به اشتراک بگذارند. سرمایه‌گذاران همواره به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب و کارهایی هستند که پتانسیل رشد و سودآوری بالایی دارند. یک رزومه حرفه‌ای برای استارتاپ نشان می‌دهد که تیم مدیریتی با تجربه و کارآزموده، فرصتی را درک کرده و قابلیت تحقق آن را داراست.

شرکت های کوچک و متوسط

داشتن یک رزومه حرفه‌ای برای شرکت کوچک و متوسط به شما اجازه می‌دهد تا به مشتریان و سایر ذینفعان نشان دهید که شما یک تیم حرفه‌ای و متعهد هستید. این باعث می‌شود که مشتریان اعتماد بیشتری به شما داشته باشند و ارتباطات تجاری را برقرار کنید. در بازار رقابتی، داشتن یک رزومه شرکتی می‌تواند به شما کمک کند تا از رقبای خود متمایز شوید. ارائه تخصص و تجربه شرکت، ارائه نمونه‌های کاری و شناساندن مزایای شما می‌تواند به شما کمک کند تا در چشم مشتریان برتری داشته باشید.

صاحبان کسب و کار

رزومه شرکتی به کارآفرینان و صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا اعتماد مشتریان و ذینفعان خود را جلب کنند. نشان می‌دهد که در حوزه کسب و کار خود تجربه و تخصص لازم و قابلیت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت را دارند. همچنین خواهند توانست توسط یک رزومه قوی برند خود را بهبود بخشند و در بازار تأثیرگذارتر باشند. این شامل نمایش تاریخچه و مقدمات شرکت، ارزش‌ها، ماموریت و اهداف شرکت می‌شود. با ارائه این اطلاعات به طور جامع و حرفه‌ای، مشتریان بهتر می‌توانند با شرکت ارتباط برقرار کنند و به بیزینس ها اعتماد کنند.

مراحل همکاری با ما

مصاحبه اولیه با مدیر عامل و یا شخصی که به نمایندگی انتخاب شده

ارائه فرم تخصصی رزومه شرکتی به متقاضی و آموزش نحوه جمع آوری اطلاعات به ایشان

تدوین استرتژی بازاریابی و تحقیقات بازار به جهت شناخت بازار مورد هدف و نفوذ در آن

نگارش متون تخصصی رزومه شرکتی به زبان انگلیسی  Native Level

طراحی کاتالوگ حرفه ای شرکت با رویکرد بازاریابی و جلب متقاضیان بین المللی

عکاسی حرفه ای از اعضای مجموعه (در صورت نیاز)

طراحی وب سایت شرکت (در صورت نیاز) بر پایه متون تخصصی رزومه شرکت

تحویل و آموزش کامل مباحث ارائه شده به متقاضی توسط تیم رزومه پرو

نمونه کمپانی پروفایل های ما

“عکس رزومه های فوق متعلق به رزومه پرو، اشخاص حقیقی‌ و شرکت‌های حقوقی می‌‌باشند. لذا هر گونه کپی برداری پیگرد حقوقی و قانونی خواهد داشت”

 – تیم حقوقی رزومه پرو – 

رزومه شرکت‌های مطرح دنیا در وبسایت

پایه و اساس محتویات یک وب سایت موفق، وجود رزومه شرکت در محتویات وب سایت می باشد. نه به صورت فایل جداگانۀ، بلکه به طور کامل میبایست در دل محتوای وب سایت قرار بگیرد.

در نظر داشته باشید که همیشه بهتر است اول رزومه شرکت آماده شود سپس برای ساخت وب سایت با رویکرد بازار سازی و بازاریابی موفق برنامه ریزی شود.

کمپانی پروفایل‌های تحویل فوری

همانند رزومه‌های تک صفحه‌ای اشخاص، رزومه‌های شرکتی صرفا جهت ارائه به سازمان‌های مختلف مهاجرتی یا وکلا، و یا جهت معرفی‌ اجمالی کسب و کار می‌‌توانند خلاصه تر جمع آوری شوند. بازه زمانی‌ انجام رزومه‌های شرکتی فوری تا ۱۲ روز پس از دریافت فرم معرفی‌ شرکت شما می‌‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌‌توانید با مجموعه ما در تماس باشید. 

پلن‌ها و سرویس ها

رزومه‌های شرکتی ما فقط به زبان انگلیسی‌ و برای فضای کار بین المللی، معاملات Business-to-Business و Business-to-Consumer, ثبت شرکت در تمامی‌ نقاط دنیا، پرزنت استارتاپ و موارد مشابه طراحی و ساخته می‌‌شوند.

پریمیوم

استاندارد

جنرال

نمونه پروژه‌های ما

شرکت ساختمانی Big Sky در کانادا

مدت زمان انجام پروژه: ۱ ماه

شرکت ساختمانی آریا سازان در ایران و کانادا

مدت زمان انجام پروژه: ۳ ماه

شرکت ساختمانی بتیس در ایران

مدت زمان انجام پروژه: ۴ ماه

شرکت آریا مارین اروند در ایران و امارات متحده

مدت زمان انجام پروژه: ۱۵ روز

 متقاضی محترم دقت بفرمایید

در رزومه پرو، تمامی مراحل کار به صورت تخصصی، مرحله به مرحله و با جدیت تمام انجام می شود.

شرکت ما رزومه شرکتی فارسی ارائه نمیدهد. تمامی‌ خدمات در رزومه پرو به زبان انگلیسی‌ انجام میشود.

بازه زمانی‌ انجام یک پروژه کمپانی پروفایل از ۱۵ روز الی‌ ۲ ماه می‌‌باشد و متقاضی می‌‌بایست حضوری به دفتر رزومه پرو مراجعه فرماید.

در رزومه پرو، برای هر کمپانی پروفایل کاتالوگ مخصوص به خود طراحی می‌‌شود.

هدف همکاری ما با شما رسیدن به اهداف تجاری شما می‌‌باشد.