متقاضیان موفق ما در فضای بین الملل

باعث افتخار ما است که به صد‌ها متقاضی شایسته، لایق، با سوابق کاری درخشان توانستیم کمک کنیم تا جایگاه درست خود را در سطوح بین المللی پیدا کنند.

حس خوبی‌ که هر روز به ما انرژی می‌‌دهد که سر کار خود حاضر باشیم و مشاوره های تخصصی خود را به تمامی‌ عزیزان ارائه دهیم.

دکتر علی‌ موسوی، متقاضی موفق ما از بیمارستان King`s Collage London امارات

وحید منتظری

با 20 سال سابقه کاری به این نتیجه رسیدم که برای پیشرفت و بهتر شدن حیطه و فضای کاری، نیاز به برگ برنده و یک رزومه حرفه ای دارم. دنبال شرکت و رزومه نویس های باتجربه بودم که شرکت LTS (نام سابق برند ResumePro) رو پیدا کردم و آقای ماهر با ارائه مشاوره های قوی و رزومه حرفه ای تونستن بنده رو به هدفم برسونن. خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم و بسیار خوشحالم که داخل کشور شرکتهای با کلاس بالا و حرفه ای وجود دارن.

وحید منتظری متخصص و مدرس نرم افزارهای سه بعدی سازی

دکتر نسرین دشتی

وقت گذاشتید و با حوصله کار کردید. مطمئنا اگر که همکارانم و هرکسی که که نیاز به CV داشت، من شما رو معرفی میکنم. کارتون خیلی خوب بود.

دکتر نسرین دشتی استادیار دانشگاه تهران

رضا کیمنش

چیدمان رزومه کاملا حرفه ای و بی نقص بود. با دیدن جزئیات فراوان و اصطلاحات تخصصی موجود در رزومه متوجه شدم که حقیقتا برای نگارش آن وقت گذاشته شده بود. مطالب دست نویس و رزومه های قبلی که به نویسنده تحویل داده بودم مشخص بود که کاملا مطالعه شده بود. بنده در هرکاری سخت گیر هستم و میخواستم که رزومه تخصصی و بی نقصی داشته باشم؛ علاوه بر اینکه انتظارات بنده در این زمینه برآورده شد، صبر، حوصله، شکیبایی و از همه مهمتر پیگیری جدی نویسنده تحسین برانگیز بود.

رضا کیمنش مدیر فنی شرکت بین المللی SPI

فروغ بایمنی

هدفم از داشتن رزومه پیدا کردن شغلی مناسب در کشور نروژ بود. قبلا اقدام به رزومه نویسی کرده بودم اما اونجور که باید حرفه ای نبود و پذیرش کاری رو از کمپانی های نروژی دریافت نمیکردم. پاسخگویی و کیفیت خدمات کاری عالی بود. به دیگران حتما معرفی میکنم.

فروغ بایمنی متخصص توسعه تجارت

دکتر علی کاظم موسوی

هدفم از داشتن رزومه حرفه ای اینبود که بدنبال کار بودم. (خارج از کشور) هیچ آشنایی خاصی برای نوشتن رزومه نداشتم اما خودش سعی کردم یک cv بنویسم که در نهایت فیدبک مناسبی هم نگرفتم. تصمیم گرفتم که با کمک اینترنت تحقیق کنم و دارالترجمه ها و شرکتهای حوزه رزومه نگاری رو پیدا کنم و دنیال کسی بودم که توی این زمینه تجربه داشته باشه. بیشترین چیزی که اطمینان بنده رو جلب کرد شخصیت و اخلاق کارشناس، کیفیت کاری عالی، هماهنگی، مصاحبه حضوری و پاسخگویی عالی بوده.

دکتر علی کاظم موسوی متخصص قلب و عروق

صابر اکبری

ذهنیتی که از CV و رزومه انگلیسی داشتم اینبود که تصور میکردم صرفا همان اطلاعات سوابق تحصیلی و شغلی و… را به زبان انگلیسی ترجمه میکنند! اما تصور بنده اشتباه بود. ResumePro وقت و انرژی زیادی برای طراحی و نگارش CV بنده گذاشت؛ CV تحویلی از ResumePro را به یک شرکت کاریابی بین المللی حوزه خلیج فارس ارسال کردم و تاییدیه پذیرفته شدن در سمت شغلی مدنظرم را دریافت کردم در صورتی که مدتی پیش این شرکت، CV قبلی ارسالی بنده را (که توسط یکی از دوستانم که مقیم امریکاست نگارش شده بود) همراه با ده ها کامنت و ایراد و اشکال ریجکت کرده بود.

صابر اکبری مدیر پروژه دانشگاه الزهرا ارومیه