یک وب سایت استراتژیک حرفه ای، اولین اقدامی است که شما و کسب و کار شما را به دنیا معرفی‌ می‌کند.

در رزومه پرو، وب سایت شرکت شما مبتنی‌ بر اصول استراتژی بازاریابی (Marketing Strategy) و رزومه تخصصی شرکت شما (Company Profile) ساخته می‌‌شود.

اهمیت وبسایت در کسب و کار

وقتی‌ صحبت از طراحی سایت می‌‌شود، افراد و شرکت‌های بیشماری هستند که خدمات خود را ارائه می‌‌دهند. اما موضوع اصلی‌ این است که آیا من به عنوان صاحب کسب و کار فقط یک وب سایت همانند کارت ویزیت می‌خواهم داشته باشم یا اینکه وب سایتی که قرار است برای شرکت من ساخته شود می‌‌بایست مهمترین درگاه جذب مشتری و منبع اصلی‌ درآمد من باشد؟!. در واقع دو مسیر کاملا متفاوت قرار است برای این دو تصمیم طی‌ شود. یک وب سایت تخصصی استراتژیک، فضای امن یک به یک بین شما و مشتریان شما ایجاد می‌‌کند که در قالب چند دقیقه امکان آشنایی، تصمیم گیری و انتخاب را برای بازدید کنندگان شما فراهم می‌‌کند. ما به وب‌سایت‌ها مانند مشتری بالقوه شما نگاه می‌کنیم و بر آنچه واقعاً برای آنها مهم است تمرکز می‌کنیم. با قرار دادن آنها در هسته فرآیند توسعه، وب سایت شما به دروازه ای (gateway) برای مردم تبدیل می شود تا شما و کسب و کار شما را بیشتر بشناسند.

در هر کشوری که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید، یا می‌‌خواهید نمایندگی‌ شرکت خود را ثبت کنید میبایست وب سایت انگلیسی‌ حرفه‌ای در اولین مرحله برای آن کسب و کار در نظر بگیرید. نوع وب سایتی که باید داشته باشید به ماهیت کسب و کار، مخاطبان هدف و استراتژی بازاریابی شما بستگی دارد.

وب سایت‌های تخصصی

در انواع مختلف طراحی و ساخته می‌‌شوند

فروشگاه های اینترنتی

وب سایت تجارت الکترونیک یک پلتفرم آنلاین است که به مشاغل اجازه می دهد محصولات و خدمات را از طریق اینترنت به مشتریان بفروشند. وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک معمولاً دارای ویژگی‌هایی مانند فهرست محصولات، عملکرد سبد خرید، پردازش پرداخت و ردیابی سفارش هستند. این وب سایت ها را می توان برای صنایع مختلف از جمله مشاغل خرده فروشی، عمده فروشی، تولیدی و خدماتی طراحی کرد. هدف یک وب سایت تجارت الکترونیک ارائه یک تجربه خرید آنلاین یکپارچه و راحت برای مشتریان و در عین حال ارائه یک پلت فرم مقیاس پذیر به مشاغل برای فروش محصولات و خدمات خود در سطح جهانی است.به عنوان مثال، شرکت آمازون، بزرگترین خرده فروش آنلاین در جهان است که طیف گسترده ای از محصولات را در چندین دسته ارائه می دهد. شرکت eBay، یک بازار آنلاین که در آن کاربران می توانند کالاها و خدمات را خرید و فروش کنند. 

وبسایت شرکت

وب سایت شرکتی یا سازمانی نوعی وب سایت است که اطلاعاتی در مورد یک کسب و کار یا سازمان ارائه می دهد. معمولاً برای تبلیغ محصولات یا خدمات یک شرکت، ارائه اطلاعات تماس و نمایش نام تجاری و ارزش های آن استفاده می شود. وب‌سایت‌های شرکت می‌توانند توسط مشاغل با هر اندازه، از جمله مشاغل کوچک، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های بزرگ استفاده شوند. از سوی دیگر، وب سایت های سازمانی برای سازمان های بزرگتر با بخش ها یا بخش های متعدد طراحی شده اند. آنها معمولاً دارای ویژگی های پیچیده تری مانند پورتال های کارکنان، سیستم های پشتیبانی مشتری و ابزارهای مدیریت زنجیره تامین هستند. هر دو نوع وب‌سایت می‌توانند شامل ویژگی‌های مختلفی مانند فهرست‌بندی محصولات، پست‌های وبلاگ، نظرات مشتریان و ادغام رسانه‌های اجتماعی باشند. آنها جزء کلیدی حضور آنلاین یک کسب و کار هستند و می توانند برای جذب مشتریان جدید، ایجاد آگاهی از برند و ارائه اطلاعات و منابع ارزشمند به مشتریان فعلی استفاده شوند.

پورتفولیو وبسایت

پورتفولیو وبسایت نوعی وب سایت است که کار و تخصص یک شخص یا شرکت را به نمایش می گذارد. این پلتفرمی است که در آن افراد یا مشاغل می توانند بهترین کارها، دستاوردها و مهارت های خود را به نمایش بگذارند. پورتفولیو وبسایت ها می توانند توسط متخصصان در صنایع مختلف از جمله عکاسان، طراحان گرافیک، توسعه دهندگان وب، هنرمندان، نویسندگان و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار گیرند. آنها معمولاً شامل مجموعه ای از کارهای فرد یا شرکت، توصیفات، و شرح مختصری از سوابق، خدمات و زمینه های تخصصی آن ها هستند. همچنین پورتفولیو وبسایت ها به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای نمایش کار یک فرد یا شرکت و جذب مشتریان بالقوه عمل می کند. می‌توان آن را سفارشی کرد تا سبک و برند منحصر به فرد فرد یا شرکت را منعکس کند و به راحتی در رسانه‌های اجتماعی و سایر کانال‌های آنلاین به اشتراک گذاشته شود تا خدمات آنها را تبلیغ کند و فرصت‌های تجاری جدید را جذب کند.

وبسایت شخصی

وب سایت شخصی نوعی وب سایت است که برای نشان دادن برند شخصی، مهارت ها، دستاوردها و علایق یک فرد طراحی شده است. وب‌سایت‌های شخصی معمولاً شامل یک Bio یا معرفی مختصر، یک رزومه یا CV، مجموعه‌ای از کارها یا دستاوردها، و یک وبلاگ یا سایر محتوای مرتبط با علایق فرد هستند. آنها همچنین می توانند شامل اطلاعات تماس، نمایه های رسانه های اجتماعی و پیوندهایی به سایر وب سایت ها یا منابع آنلاین باشند. وب سایت های شخصی می توانند توسط متخصصان در زمینه های مختلف مانند نویسندگان، هنرمندان، طراحان، عکاسان و کارآفرینان برای تبلیغ کار خود و جذب مشتریان یا مشتریان جدید استفاده شوند. آنها همچنین می توانند توسط جویندگان کار برای نشان دادن مهارت ها و تجربیات خود به کارفرمایان بالقوه استفاده شوند. به طور کلی، یک وب سایت شخصی ابزاری همه کاره است که به افراد اجازه می دهد استعدادها و علایق خود را به روشی خلاقانه و شخصی به نمایش بگذارند.

نمونه وب سایت‌های ما

وب سایت‌های تخصصی برای ارائه در فضای بین الملل

رنوکس - طراحی داخلی و تولید مبلمان

یاس کالکشن - فروشگاه اینترنتی لوازم دکوراتیو

آریا سازان تکین - ساختمان سازی (انبوه سازی)

Big Sky - معماری، بازسازی و طراحی داخلی

گروه فن تک - طراحی فضاهای خارجی ساختمان

ویژگی‌ و مزیت وب سایت‌های ما

ما وب سایت را برای دستیابی به اهداف تجاری شما ایجاد می کنیم

طراحی حرفه ای و کاربر پسند

وب سایت شما باید از نظر بصری جذاب باشد و به راحتی قابل پیمایش باشد. همچنین باید برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شود زیرا افراد بیشتری از طریق تلفن هوشمند و تبلت خود به وب سایت ها دسترسی دارند.

محلی سازی

مطمئن شوید که وب سایت شما برای کشور یا منطقه خاصی که هدف آن هستید بومی سازی شده است. این به معنای استفاده از زبان محلی، واحد پول محلی و نمایش محتوای مرتبط با بازار هدف است.

بهینه سازی سئو

وب سایت شما باید برای موتورهای جستجو بهینه باشد، بنابراین مشتریان بالقوه می توانند هنگام جستجوی محصولات یا خدمات مرتبط، شما را پیدا کنند. این شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط، ایجاد محتوای با کیفیت و اطمینان از ساختار و ناوبری خوب وب سایت شما است.

عملکرد تجارت الکترونیک

اگر قصد دارید محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین بفروشید، به یک وب سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید که با درگاه های پرداخت، ارائه دهندگان حمل و نقل و سیستم های مدیریت موجودی ادغام شود.

پیام‌های واضح و مختصر

وب‌سایت شما باید به وضوح آنچه را که کسب‌وکار شما انجام می‌دهد، محصولات یا خدمات شما و اینکه چرا شخصی باید کسب‌وکار شما را بر رقبای شما انتخاب کند، به وضوح بیان کند.

امنیت

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای تدابیر امنیتی قوی برای محافظت از داده های مشتری و تراکنش های مالی است.

 متقاضی محترم دقت بفرمایید

در رزومه پرو، تمامی مراحل کار به صورت تخصصی، مرحله به مرحله و با جدیت تمام انجام می شود.

بازه زمانی‌ انجام پروژهای وبسایت از ۱ ماه به بالا بوده و نسبت به نوع پروژه متغیر خواهد بود

متقاضی می‌‌بایست حضوری به دفتر رزومه پرو مراجعه فرماید.