رزومه پرو

بازار کار پرستاری در کانادا 

بازار کار پرستاری در ایران و جهان به طور کلی مطلوب است. به دلیل افزایش جمعیت، افزایش امید به زندگی، و پیشرفت فناوری در زمینه پزشکی، تقاضا برای خدمات پرستاری در حال افزایش است.

پرستاری یکی از شغل های پرتقاضا در جهان خصوصا کشور کانادا بوده که با حقوق و مزایای زیادی همراه است. با ما همراه باشید تا به بررسی بازار کار پرستاری در کانادا بپردازیم.

ظرفیت های اشتغال در بخش بهداشت و پرستاری

کانادا به دلیل گستره جغرافیایی، پذیرای مهاجران بسیاری از کشور های دیگر بوده و به دلیل جمعیت پیر خود نیاز به خدمات بهداشت و درمان و نیاز زیادی به پرستاران و نیروهای مرتبط دارد. اگر تخصص مرتبط با رشته پرستاری دارید، کانادا یکی از بهترین کشور ها برای شما خواهد بود.

بازار کار پرستاری

اهمیت رزومه نویسی برای مهاجرت به عنوان پرستار به کانادا

یکی از ابزار های مورد توجه در مهاجرت رزومه نویسی است که باعث جلب توجه کارفرمایان و گرفتن فرصت‌ های شغلی یا جاب آفر می‌ شود. کانادا  در حوزه درمان و پرستاری سیستم پیشرفته ای داشته و در محیط پشرفته تر به اشتغال می پردازید. به همین دلیل پیدا کردن کار پرستاری در کشورهایی مانند کانادا، رزومه نویسی اهمیت بالایی دارد.

در رزومه تخصصی خود باید تجربیات کاری خود را شرح داده و در کنار آن مدارک تحصیلی، مهارت ها، مدارک مربوط به زبان علی الخصوص زبان انگلیسی و فرانسوی دارا باشید. در ادامه به حقوق و مزایا  بازار کار پرستاری در کانادا می پردازیم.

حقوق و مزایا پرستاری در کشور کانادا

یکی از دلایلی که سالانه افراد مختلفی از ایران به کانادا به عنوان پرستار مهاجرت می کنند، حقوق و مزایا بالای آن است. حقوق و مزایا برای پرستاران در کانادا بسته به موقعیت شغلی، تخصص، میزان تجربه و مکان کار متغیر است. به طور کلی یکی از کشور هایی است که سیستم درمان تخصصی برای بیماران داشته و خدمات مناسبی به همراه حقوق با کارمندان ارائه می کند.

شما در زمان اشتغال می توانید علاوه بر حقوق خود، مزایا و پاداش هایی از کارفرما دریافت نمایید. پس بسیاری از موسسات به پرستاران پاداش‌ ها و افزایش حقوق بر اساس عملکرد، تحصیلات بالا تر یا تجربه ارائه می ‌دهند. پرستاران در شیفت ‌های 8 یا 12 ساعته کار کنند و ممکن است به تعداد ساعات اضافه نیز نیاز داشته باشند که با حقوق اضافه پرداخت می ‌شود.

برنامه های تخصصی آموزشی پرستاری

قبل از اشتغال یا پس از آن ممکن است نیاز به گذراندن دوره تخصصی بوده که زیر نظر افراد متخصص باشید و آماده اشتغال در بخش تخصصی خود می شوید. برنامه ‌های آموزشی و پشتیبانی پرستاران در بسیاری از موسسات برگزار می شود.

مهارت ها و موارد لازم برای مهاجرت و اشتغال به عنوان پرستار در کانادا

اخذ مدارک مرتبط با پرستاری

یکی از اصلی ترین موارد مورد نیاز اخذ مدارک پرستاری از کشور ایران یا کشور های مورد تایید کشور کانادا است. برای مهاجرت به کانادا به عنوان پرستار، حداقل تحصیلات مورد نیاز معمولاً مربوط به مقطع کارشناسی پرستاری یا مدارک معادل این مقطع در کشور مبدأ می‌ باشد. مدارک بالاتر مانند مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری نیز می‌توانند بر امتیازات شما تأثیر بگذارند.

جاب آفر پرستاری در کانادا

ارائه رزومه قوی

برای هرگونه مهاجرت اعم از مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و غیره باید رزومه استاندارد ارائه نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای استخدام شما به طور کامل نوشته شده باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازار کار پرستاری و رزومه نویسی به سایت رزومه پرو مراجعه کرده و با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

تجربه کاری مورد نیاز برای استخدام پرستار

تجربه کاری در واقع میزان فعالیت شما در کشور مبدا به عنوان پرستار را نشان می دهد. هرچه تجربه کاری بالایی داشته باشید، امتیاز بالایی داشته و به عنوان استخدام پرستار در کانادا استخدام می شوید.

تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی

دو زبان انگلیسی و فرانسوی، جز زبان های رسمی این کشور بوده که در ایالت های مختلف استفاده می شود. توانایی مهارات زبانی در زبان انگلیسی یا فرانسوی بسیار اهمیت دارد. در زمان مهاجرت بسیاری از کارفرمایان به ارائه توضیحات زبان در رزومه حرفه ای توجه می کنند.

رزومه نویسی اصول و قواعد خاصی دارد که باید زیر نظر افراد متخصص نوشته شود. مجموعه رزومه پرو در زمینه نوشتن رزومه های تخصصی انگلیسی تحصیلی، کاری و غیره فعالیت می کند. برای اطلاع از هزینه های رزومه نویسی و بازار کار پرستاری به سایت رزومه پرو مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متقاضی محترم، لطفا برای قطعی کردن سفارش خود و انجام مصاحبه اولیه با دفتر ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌‌توانید از طریق تلگرام یا وتساپ با ما در ارتباط باشید.