رزومه پرو

بلوکارت Blue Card | صفر تا صد اخذ اقامت کاری در اروپا

بلوکارت اروپا  Blue Card Europe یک ویزای کاری مخصوص بوده که برای متخصصان و فارغ‌التحصیلان غیر اتباع اتحادیه اروپا ارائه می شود. با ما همراه باشید تا به رزومه مناسب جهت دریافت بلوکارت Blue Card اشاره کنیم.

موارد لازم برای اخذ بلوکارت چیست

مهارت ‌ها و تحصیلات مورد نیاز

برای درخواست بلو کارت اروپا، شما باید دارای مهارت‌ ها و تجربیات لازم در یکی از حوزه ‌های مورد تایید باشید. این مهارت‌ ها باید از نوعی که در اقتصاد اروپا نیاز است، باشند. در نظر داشته باشید بلوکارت به دارندگان مدارک تحصیلی در سطوح مختلف (لیسانس، فوق‌لیسانس، دکتری) نیز اختصاص داده می‌شود. با این مدارک در اولویت دریافت ویزا خواهید بود.

پذیرش توسط یک کارفرما

برای دریافت بلوکارت، شما نیاز به یک پیشنهاد کار از یک کارفرما در یک کشور عضو اتحادیه اروپا دارید. در نظر داشته باشید بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا از شما می ‌خواهند که نمره حداقلی در آزمون‌های زبان مورد نظر را داشته باشید، به عنوان مثال آیلتس یا تافل اهمیت بالایی دارد.

رزومه استاندارد

یکی از موارد مهم در اخذ اقامت، نوشتن رزومه استاندارد بر حسب تجربه کاری و تحصیلات آکادمیک است. با ارائه رزومه استاندارد می توانید با کارفرما ارتباط بهتری داشته و مراحل کسب ویزا را با سرعت انجام دهید. برای ارائه رزومه کاری و اخذ جاب آفر می توانید با سایت رزومه پرو در ارتباط باشید.

صفر تا صد روش اخذ اقامت کاری در اروپا با ارائه رزومه مناسب

بلو کارت

بررسی کشور مقصد مناسب

در ابتدا بهتر است اطلاعات ابتدایی مانند مهارت ‌ها، تجربه کاری، تحصیلات، وضعیت تاهل و سایر اطلاعات مورد نیاز را جمع کنید. در ادامه کشور مقصد را انتخاب کنید. هر کشور ممکن است الزامات مختلفی داشته باشد، بنابراین اطلاعات مربوط به کشور مقصد خود را بررسی کنید. برای هر کشور رزومه استاندارد متفاوتی ارائه می شود تا قبولی مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ارسال رزومه مناسب

رزومه استاندارد باید با توجه به کشور مورد نظر باید ارسال شود. این درخواست شامل اطلاعات مشخصی از جمله اطلاعات شخصی، تحصیلات، تجربه کاری، پیشنهاد کار از یک کارفرما و سایر اطلاعات مرتبط با شرایط کشور مقصد است.

مدرک زبان مرتبط

بیشتر کشور ها از آزمون ‌هایی مانند آیلتس یا تافل برای اندازه ‌گیری مهارت های زبانی استفاده می ‌کنند. با توجه به کشور مقصد خود باید مدارک زبان مرتبط ارائه کنید.

اعتبار بلوکارت Blue Card

بلوکارت اعتباری بین یک الی چهار سال داشته که با توجه به فعالیت ها و شاخص های دیگر اقامتی می توانید تمدید و اقامت بلند مدتی داشته باشید.

هزینه های رزومه نویسی و درخواست بلوکارت

هزینه های بلوکارت به کشور مقصد شما بستگی دارد. هر کشور مبالغ مختلفی برای درخواست بلوکارت از شما اخذ می کنند. برای کشور های اروپایی هزینه 60 الی صد یورو در نظر بگیرید. برای این که رزومه مناسبی بنویسید می توانید به یکی از مراجع معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

مجموعه رزومه پرو یکی از مجموعه های با سابقه در این کار بوده که رزومه با توجه به نوع درخواست شما با چارچوب های استاندارد مورد نیاز نوشته می شود. برای رزومه کاری برای اروپا و اخذ جاب آفر کشور های اروپایی، آمریکا و استرالیا با کارشناسان سایت رزومه پرو در ارتباط باشید.

اهمیت سابقه کار در اخذ بلوکارت

برای اینکه بتوانید در اتحادیه اروپا اقامت گرفته و به اشتغال بپردازید، باید سابقه کار مفید در کشور مبدا خود را ارائه نمایید. در نظر داشته باشید فقط برخی کشور های اروپایی بلوکارت صادر می کنند که نیاز به مدارک فوق لیسانس یا معادل آن نیاز خواهید داشت.

بلو کارت اروپا

پس از اینکه رزومه مناسبی برای کارفرما ارسال کرده و مراحل کامل اخذ ویزای بلوکارت خود را طی نمایید. حدود یک الی سه ماه نیاز خواهید داشت که برای دریافت جواب ویزا صبر نمایید تا جواب ریجکتی یا قبولی دریافت نمایید.

جمع بندی

بحث امروز ما در مورد بلوکارت Blue Card بود. سعی داشتیم به موارد مورد نیاز جهت اخذ این ویزا اشاره نماییم. سعی کنید مدارک و رزومه مناسبی به کارفرما ارسال کرده و پس از پذیرش برای اخذ ویزا اقدام نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متقاضی محترم، لطفا برای قطعی کردن سفارش خود و انجام مصاحبه اولیه با دفتر ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌‌توانید از طریق تلگرام یا وتساپ با ما در ارتباط باشید.