رزومه پرو

ارائه خدمات رزومه تخصصی انگلیسی برای مهاجرت

 یکی از روش های موفقیت و مهاجرت داشتن سی وی یا رزومه تخصصی بوده که با رعایت چهارچوب آن نوشته می شود. با ما همراه باشید به ارائه خدمات رزومه تخصصی انگلیسی برای مهاجرت بپردازیم.

رزومه انگلیسی چیست

رزومه منعکس کننده تمام فعالیت‌های حرفه ‌ای و سوابق کاری شما است. به همراه اطلاعات شخصی و شماره تماس نوشته می‌ شود. رزومه انگلیسی مناسب باید تمام تجربیات تلاش‌ ها و زحمت‌ های شما در طول سالیان گذشته را پوشش داده و به شکلی دقیق و منسجم نوشته شود. اگر بیش از حد به جزئیات توجه شود ممکن است کسالت اور بوده و کارفرما تمایلی به مطالعه آن نداشته باشد.

سی وی یا رزومه تخصصی انگلیسی

سی وی و رزومه جز مدارک معرفی خود و فعالیت ‌های شخصی است. در رزومه تمامی اطلاعات فعالیت‌ها مقالات مدارک و تحصیلات و توانایی ها صورت جامع نوشته می‌ شود. اما در نوشتن سی وی باید به تمامی جزئیات فعالیت‌ های کاری یا تحصیلی خود پرداخته و یک سی وی جامع بر اساس فعالیت ‌های خود بنویسید. هر کدام کاربرد های خاص خود را در زمان ارائه دارد که باید با توجه به مدارک درخواستی ارسال نمایید.

نحوه نوشتن رزومه چگونه است؟

رزومه ‌ای که نوشته می‌ شود باید به صورت یکنواخت و خوانا باشد و فونت یکسانی داشته و سبک نوشتاری همانندی داشته باشد. پس به تمام قوانین مربوط به موارد نگارشی توجه نمایید. شما باید دقت بالایی در گرامر عبارت های نوشته شده داشته باشید. هرگونه اشکالی در گرامر رزومه تخصصی انگلیسی مورد نظر مورد قبول نبوده و توجیه نمی ‌شود. در نتیجه ممکن است به سرعت رد شود. پس قبل از ارائه رزومه برای نوشتن راهنمایی ها و کمک‌ های لازم را دریافت نمایید.

رزومه تخصصی انگلیسی

لزوم استفاده از عکس در رزومه انگلیسی

هر کشوری قوانین و مقررات خاصی در ارسال رزومه دارد. در برخی از رزومه ‌ها ارسال عکس ممنوع بوده و اطلاعات مهم تر در رزومه نوشته می شود. برخی از مناطق و کشور ها عکس بسیار اهمیت دارد و باید رزومه حاوی عکس ارسال شود.

رزومه تخصصی چیست

رزومه تخصصی نوعی سوابق شغلی است که بر تجربیات، مهارت ‌ها و دانش فنی یک فرد در زمینه‌ ای خاص تمرکز دارد. این نوع رزومه بیشتر در مواقعی استفاده می ‌شود که شما به دنبال یک شغل یا موقعیت کاری خاص در یک صنعت یا حوزه تخصصی هستید.

اطلاعات شخصی

اطلاعات هویتی و شخصی در نوشتن رزومه در اولویت قرار می گیرد. این اطلاعات شامل نام، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و لینک پروفایل شبکه های مجازی است. اگر قصد ارسال رزومه تخصصی انگلیسی را دارید، برای اطلاعات بیشتر در مورد رزومه انگلیسی برای اپلای، رزومه انگلیسی مهندس عمران، رزومه انگلیسی برای برنامه نویس، تبدیل رزومه فارسی به انگلیسی با سایت رزومه پرو همراه باشید. همچنین برای استعلام قیمت رزومه انگلیسی نیز با کارشناسان سایت رزومه پرو همراه شده و به قسمت خدمات ما مراجعه کنید.

ارائه تمامی اهداف و تصمیمات مربوط به مهاجرت

تمامی اهداف و تصمیمات مربوط به مهاجرت باید در رزومه یا سی وی برای اپلای اشاره شود. هرچه اهداف منطقی متناسب با رزومه، تحصیلات و تجربه های کاری خود ارائه کنید، در اولویت پذیریش قرار می گیرید.

بیان تمامی تجربیات و سوابق شغلی سابق

فهرستی از تجربیات شغلی شما به ترتیب زمانی با ذکر عنوان شغلی، نام شرکت، مکان و تاریخ‌های کاری. همچنین، توضیحی از مسئولیت ‌ها، دستاورد ها و مهارت‌ های کسب شده در هر موقعیت را ذکر کنید.

در کنار آن فهرستی از مهارت‌ های فنی، تخصصی و نرم‌افزاری که در طول تجربیات شغلی و تحصیلی خود به دست آورده ‌اید را پیوست دهید.

تحصیلات آکادمیک

مشخصات تحصیلی شما شامل نام دانشگاه، مدرک، رشته تحصیلی و تاریخ‌های دریافت مدرک‌ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

ذکر دوره‌ ها و گواهی ‌نامه ‌های بین المللی

در صورت داشتن دوره‌های آموزشی و گواهی ‌نامه ‌های مرتبط با حوزه تخصصی خود، آن‌ها را نیز در رزومه تخصصی انگلیسی ارائه دهید. اگر در پروژه ‌های خاصی در زمینه تخصصی خود شرکت کرده ‌اید یا دستاورد هایی داشته‌اید، آن‌ها را به طور خلاصه معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت رزومه نویسی حرفه ای برای اپلای به خدمات ما در سایت رزومه پرو مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متقاضی محترم، لطفا برای قطعی کردن سفارش خود و انجام مصاحبه اولیه با دفتر ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌‌توانید از طریق تلگرام یا وتساپ با ما در ارتباط باشید.